Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan szaporítsak bettákat?

Hogyan szaporítsak bettákat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kezdjek neki a betta szaporításnak tetszik is érdekel a dolog van 1 hímem meg 2 nőstényem. Próbálgattam már mennyire érdeklődnek egymás iránt, de szigorúan csak úgy h összetoltam a két akváriumot. A nőstény hol izgatott lesz, hol nem is érdekli a hím szint úgy. Olvastam oldalakat is de még mindig nem tudom, hogy hogyan vágjak bele.

Előre is köszi a válaszokat


2011. okt. 14. 18:12
1 2 3
 21/28 Platypus ***** válasza:
Nem vagyok Bettaszakértő, de a kék "nőstényed" szerintem egy hím.
2011. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
ahhoz eléggé hordóhasa van meg nem épít habfészket de bennem is felmerült h mi van, ha hím :S de viszont a nőstények tényleg nem szoktak ennyire kékek lenni
2011. okt. 22. 12:47
 23/28 anonim ***** válasza:
Először is vegyél tenyészállatokat. Ezek nem azok. Sima betta, minden állatkereskedésbe ilyet kapsz.Így miért szeretnéd tenyészteni? Én inkább akkor egy fekete vagy fehér hímmel (most már van barna is) kezdeném, és egy piros-kék (a lényeg hogy egy színű legyen) nősténnyel. Bocs ezzel nem épp a leg megfelelőbb.
2011. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
hobbi szinten szeretném ezekkel megpróbálni ha sikerül akkor befektetnék több állatba is bár mondjuk a piros az elég ritka mivel képen nem látszik de ilyen kis kék pikkelyekkel van tarkítva teste :)
2011. okt. 22. 20:10
 25/28 A kérdező kommentje:
Viszont tudnál abban segíteni akkor h Budapesten hol lehet tenyész állatokat beszerezni ? :)
2011. okt. 22. 20:23
 26/28 anonim ***** válasza:
Az én kék nőstényem is ilyen volt:)Sok kis bettával örvendeztetett meg.
2011. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én éppen Érdi kisállat-kereskedésben vettem a mostani hímem. Gyönyörű. Vörös alap fekete csíkokkal, + farka végi is fekete. Ilyet máshol még nem láttam. De lehet ott más fajtákat is kapni narancs stb..
2011. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Éppen Érden nem tenyészállatokat lehet kapni, de 2. lépésnek nagyon jók. Komolyabb tenyészállatokat külföldről lehet beszerezni. Nekem onnan van.. de azt majd inkább később.

2011. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!