Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kell tennem egy akváriumba...

Mit kell tennem egy akváriumba? Halakon kívül.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen berendezések kellenek, aljzat fontos-e. Ha igen akkor kavics vagy homok, vagy nem tudom mik vannak még. STB...egyszóval minden érdekel.

Köszi, és bocs a hülye kérdésért.


2011. okt. 18. 18:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

h félreértés ne essék, én egy másik 69%os hozzászóló vagyok: meg kellene nézni, hogy ki mit kommentel és legalább úgy beszólogatni.

A 69%-osnak eredetileg a 63%-os szólt be, aztán ő asszem félreértelmezte, amit Murr mondott, aztán beszólt neki Frontosa.

a 69es a 18:30 és a 21:55ös kommentet írta, amiben nincs semmi hülyeség, vagy arra vonatkoztató dolog, hogy nem lenne tapasztalata a haltartással kapcsolatban

a névtelen 81 és 63 százalékos válaszolók írogattak hülyeségeket.

2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Megoldottam? :D
2011. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 gfero ***** válasza:
az aljzat az fontos mert hasznos a biológiai egyensúly kialakulásában ha kis mértékben de akkor is, életteret ad egyes élőlényeknek, hasznos baktériumoknak.a növények van mibe kapaszkodjanak,tápot felvegyenek .sok növényzet amit folyamatosan tápozni kell meg megfelelően megvilágítani általában napi 10-12 órát..ami fontos még egy megbízható jól beállított belső szűrő 120 liter felet egy külső szűrő.egy automata termosztátos fűtő.megfelelő min.eledel a halaknak.heti 30%os részleges vízcsere talajporszívózással egybekötve. külső szűrő esetén nem érvényes.ha még érdekel valami kérdez ennyi jutott nagyjából eszembe.
2011. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Frontosa ***** válasza:
Megoldottad! =) Összetévesztettem a másik 6x %-ossal.
2011. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!