Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halaim szeme mitől fehéredett be?

Dioxyde kérdése:

Halaim szeme mitől fehéredett be?

Figyelt kérdés
Szóval van 2 márványsügérem és pár napja olyan mintha vmi fehér réteg lenne a szemükön .Az egyiknek teljesen belepte a szemét ez a dolog...nem tudom mi lehet ilyet még nem láttam...Ők vannak csak ketten az akváriumban szűrés jó jbl e900 + két belső szűrő hőmérséklet is megfelelő,részleges vízcserét is csinálok ahogy azt kell.Nem 2 hete vannak halaim,de ilyet még nem láttam...ha van vkinek vmi ötlete mit csináljak velük azt megköszönném:)
2011. okt. 28. 23:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmész egy kereskedésbe és azt mondod, hogy szempenészre kellene valami, akkor tudnak segíteni. Aztán hátha meggyógyulnak tőle. Mert így viszont biztos nem lesz jó vége.
2011. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Már szereztem gyógyszert remélem hatni fog. Halpenészről tudtam,hogy létezik,de hogy szempenész is van azt már nem.
2011. nov. 5. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!