Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tisztasag és higénia?

Akva apor kérdése:

Tisztasag és higénia?

Figyelt kérdés

A hálot mivel fertőtlenitsem ha elpusztult halat vettem ki vele?(a metelinkek megteszi?).


Az eggyik aksimban az eggyik növenyem toőbél elhullatta a leveleit a választófalon túli pedig nem.(ugyan az a növény típus).Miért van ez?


Ha algát akarok eltüntetni egy növényemről akkor különszedjem(pl:egy vödörbe és algaölővel vegyszerezzem a vizet?



2011. dec. 18. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a neomagnolt javaslom, gyógyszertárban megkapod.

Második kérdésre nem tudom a választ, gondold át, hogy mi lehetett más egyik illetve másik helyen, minden fontos lehet, aztán írd le.

Harmadik kérdésre, igen vedd ki, készíts egy 1:20 fehérítő-víz keveréket, áztasd 2-4 percig, aztán mosd le csap alatt.

2011. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hipós vízbe, vagy ecetes vízbe átmoshatod. Na de mondjuk én még életbe nem mostam át így, pedig vettem már ki döglött halat, aztán csak csap alatt mostam ki sima vízzel.
2011. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 kérdés. Én most éppen parakillbe áztatom pár napja. Volt sajnos elhullás.

2. Lehet, hogy a talaj más? Nem tudnak nőni a gyökerek.

2011. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket kipróbálom mi a baj.
2011. dec. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!