Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha szedek mohát kintről és...

Ha szedek mohát kintről és kiszárítom, zöld marad?

Figyelt kérdés
Van egy nagy kövem, amit nem lehet akváriumba tenni, de ha betakargatnám mohával szerintem jól nézne ki a polcon.
2012. jan. 4. 01:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.


Belefér a kő, csak ez egy barna lukacsos üledékes kő. Ha kapargatom körömmel, szétfoszlik az egész. A vízben 1 nap alatt felvitte a pH-t 8.3-ra. Ez nem akváriumba való.


Egy jó van csak benne, hogy úgy néz ki, mintha egy 10 kilós hegy lenne, közben meg kb 2 kiló az egész. Nagyon nagy de tök könnyű, viszont nem szakad le tőle a polc :)

2012. jan. 4. 21:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyesmi lyukacsos,könnyű kövem,apám stílusosan csak bálnasz.rnak hívta :DDDD
2012. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Salx Narval ***** válasza:
Kizárt, hogy nálatok ne legyen ilyen moha, csak rossz helyen kerested.Szerintem a legtöbb virágkötészettel is foglalkozó virágos bolt tart ilyent, de, hogy be tudják szerezni az tuti.Egyébként más fajta dekormohák is léteznek, több fajta színben és formában, én szarvasmoha néven vettem egy zacsival régebben, szintén virágboltban. Ez úgy nézett ki mint a korall és nedvesség hatására megduzzadt, szinte élőnek tűnt, zöld, sárga, rózsaszín,bordó, színű volt vegyesen .Az csak a gond, hogy ezen a néven nem találtam rá a neten, nyilván csak elnevezték valahogy. Ha rátalálok valahol, küldök róla képet, szerintem tetszeni fog neked is.Lehet, hogy eljött nálad is az-az idő, hogy broméliás,orchideás, terráriumot is készíts, engem is egy szép kő és egy gyökér késztetett.:D
2012. jan. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!