Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Na ez minek számít?

Na ez minek számít?

Figyelt kérdés

Ugye már sok téma feldolgozta a gömbakvárium sztorit!

Ezzel a 10 literes üveggel mi van ez annak számít?

[link]

Nem csak körbe körbe úszkál benne középen sokat van és nem dörzsöli le a szemét!

Itt vannak képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt LÁTSZIK hogy a köveknél van középen egyébként a növénykék között is sokat mozog:

[link]

Itt pont a szélén van: [link]

Szerintetek mi van ezzel? E gömbaksinak számít? És állatkínzásnak? Ui: lvegő van csak az élő vizinövény kimaradt, a hőmérséklet adott, és nem láttam különösen sztresszesnek!



2012. febr. 29. 18:50
1 2 3 4
 1/33 Platypus ***** válasza:
100%

Ez gusztustalan állatkínzásnak számít. Uborkásüvegben, szűrő nélkül, műnövényekkel az egyik legnagyobb kifejlett méretű akváriumi hal. Nem vagy te normális, ha szerinted ez jó a halnak, már bocs.

A törvény pedig a henger alakú akváriumot is tiltja.

2012. febr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos, mivel a henger nem gömb, ezért ezt nem tiltja a törvény. De jóérzésű ember nem tart így halat, már bocs.
2012. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én úgy tudtam, hogy a henger nem szerepel a törvényben. Akkor sztornó amit írtam.

(második)

2012. febr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Platypus ***** válasza:
100%
A törvény a hengerre is kitér, csak azt nem részletezte a média.
2012. febr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ilyen üvegekbe savanyú uborka van! Elég ronda!!
2012. febr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

na van egy szögletes akim is ami 60 literes csak van egy csigaevőm is ami annyira megtépte hogy az valami egyébként Platypus tudom hogy jártas vagy a dologban de akkor is bakker miért kell mindenkinek beolvasni hogy állatkínzó ha már olvastam pár hozzászólásodat!

A másodiktól mkérdem hogy hogy tudnám megbékéltetni a csigaevőmmel? Ui: Plattypus régen gömbakváriumban tartották mégis elélt vagy 5-6 évig szóval ennyi!

2012. febr. 29. 19:05
 7/33 A kérdező kommentje:
Ja és plattypus talajszűrő van a növények alatt! ennyi!
2012. febr. 29. 19:06
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

aranyhalat minimum 200 literben kell tartani!

és akkor is minimum kell belőle 4.. mert társas állatok...

szűrő nélkül egy henger alakú akváriumban (tényleg benne van a törvényben, hogy nem szabad abban se tartani)

gusztustalan undorító...

amúgy ebben a halad max. fél évet fog élni de az is rekord....

vidd vissza a kereskedésbe... és az életed hátralevő tészében NE TERTS ÁLLATOT!!!!!

am amúgy tényleg egy 5 literes befőttes üvegben már csak azért sem lehet tartani mert 30 liter alatt nem szabad gerinces állatot tartani... ://

állatkínzóóó vagy!!

2012. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
TALALYSZŰRŐ!XD
2012. febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Platypus ***** válasza:
100%

Gratulálok a láthatatlan talajszűrőhöz, mivel semmiféle cső nem megy lefelé az üvegben. De biztosan meg van fúrva alul az uborkásüveg és ott megy be a technika, nem? Vagy mint a versenyeknél, fényképezés előtt kivetted a technikát?


De tök mindegy, mert aranyhalat 100 liter alatt nem lehet normálisan tartani, és böszme erős szűrés kell hozzá, nem egy kis talajszűrő. Murrhoz képest kifejezetten kedves vagyok az állatkínzókkal. Csak aki büszke rá, azt szoktam leugatni.

2012. febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!