Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Na ez minek számít?

Na ez minek számít?

Figyelt kérdés

Ugye már sok téma feldolgozta a gömbakvárium sztorit!

Ezzel a 10 literes üveggel mi van ez annak számít?

[link]

Nem csak körbe körbe úszkál benne középen sokat van és nem dörzsöli le a szemét!

Itt vannak képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt LÁTSZIK hogy a köveknél van középen egyébként a növénykék között is sokat mozog:

[link]

Itt pont a szélén van: [link]

Szerintetek mi van ezzel? E gömbaksinak számít? És állatkínzásnak? Ui: lvegő van csak az élő vizinövény kimaradt, a hőmérséklet adott, és nem láttam különösen sztresszesnek!



2012. febr. 29. 18:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt 5 literes, másrészt szabálysértés, és 50.000 ft-os büntetéssel járna, ha rád lehetne bizonyítani.
2012. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
1 én nem vok állatkínzó 2 olvass mielőtt kérdezel talajszűrő 10 liter rendes növény hátul 3egyedül is elvannak 4 ez egy kérdés volt van egy 60 literes aksim is és abba simán brekom ha kell csak a csigaevőmmel van a probléma! 5 Légyszi olvasd a kommenteket is mielőtt hoszászolsz! 6 Ne merj többet ilyen rondán írni rólam kikérem megamnak
2012. febr. 29. 19:13
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is barbárság és nagyon csúnya állatkínzás.

Ez nem beolvasás, nem téged minősítünk, hanem a kérdésedre válaszolunk, hiszen konkrétan ezt kérdezed. Akkor miért lepődsz meg?


Amúgy azokkal szoktam bunkó lenni, akik úgy mint te, nem veszik a fáradtságot és nem pötyögik be abba ku*va gugliba, hogy aranyhal. Ez annyira egyszerű, annyira alap lenne, de nem... Inkább kiírod ide a kérdést, ráadásul a saját hülyeségedet bizonygatva, mikor ezerszer el lett mondva az ellenkezője. Nem értem az ilyen embereket, ezt igazán elmagyarázhatnád...

Google első találatok...

[link]

[link]

2012. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
senki nem foglalkozik a 60 literes akival? Az egy ideig jó lenne neki? Csak a csigaevőm?
2012. febr. 29. 19:25
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem leütni a magas labdákat:

1. De, sajnos amit csinálsz, állatkínzás. Hiába állítod magadról az ellenkezőjét, a cselekedeteid nem ezt mutatják.

2. Szerintem fogalmad sincs, mi az a talajszűrő. Arról is csatolhatnál egy képet.

3. Az aranyhal erősen szociális állat, egyedül nincs el.

4. A 60 liter SEM elég, leírtuk, 100-200 liter... A csigaevő nem tudom, milyen hal lehet, ilyen faj konkrétan nem létezik. Két állat pedig nem lesz meg egy akváriumban, csak azért mert te azt akarod. Nem lehet kibékíteni őket, ösztönösen viselkednek...

5. Ez nem nekem szólt (a többi sem, de erre nem reagálok)

6. Nem veszed észre, hogy senki nem ír rondákat RÓLAD? A helyzetet minősítjük, nem TÉGED. A helyzet pedig ronda. Kapj észbe öcsi...

2012. febr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
A 60 liter átmenetileg, néhány hétre elég lenne neki. Csak írd le, hogy mi az a csigaevő... Ugye nem valami 300 literre való botia?
2012. febr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
kb 3 centis csíkos hal aminek alsó állású szája van
2012. febr. 29. 19:29
 18/33 Platypus ***** válasza:
100%

Gondolom csigaevő csíkhal, rendes nevén öves díszcsík. 30 centisre nő, 300 liter alatt nem tartható. Meg is ölné az aranyhalat 60 literbe összezárva. Annyi, de annyi szép hal tartható egy 60 literes akváriumban, de mind az aranyhalnak, mind a csíknak csak szenvedés egy ekkora élettér.


Internet birtokában csak egy csöppnyi jóindulat és szorgalom kell ahhoz, hogy valaki előre tájékozódjon. diszhal.info, akvarista.hu webkönyvek, mint tökéletes információforrások a kezdetekhez. És első találati helyeken vannak a gugliban minden akvarisztikai témakörben...

2012. febr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Csatoltam képet! [link]

[link]

2012. febr. 29. 19:38
 20/33 A kérdező kommentje:

A csigaevő!

[link]

2012. febr. 29. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!