Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Na ez minek számít?

Na ez minek számít?

Figyelt kérdés

Ugye már sok téma feldolgozta a gömbakvárium sztorit!

Ezzel a 10 literes üveggel mi van ez annak számít?

[link]

Nem csak körbe körbe úszkál benne középen sokat van és nem dörzsöli le a szemét!

Itt vannak képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt LÁTSZIK hogy a köveknél van középen egyébként a növénykék között is sokat mozog:

[link]

Itt pont a szélén van: [link]

Szerintetek mi van ezzel? E gömbaksinak számít? És állatkínzásnak? Ui: lvegő van csak az élő vizinövény kimaradt, a hőmérséklet adott, és nem láttam különösen sztresszesnek!



2012. febr. 29. 18:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
az a gond hogy a kérdező még csak véletlen sem mutatta annak a jelét hogy ez átmeneti. lehet hogy maj a távoli jövőben vesz egy nagyobb akváriumot de addigra ezeket a halakat ha megfogadja/ta a tanácsunkat akkor elajándékozza vagy ha nem akkor addigra már elpusztulnak.
2012. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Megírom mindenkinek vetem egy 120 literes aksit és mellé még 2 aranyhalat azt meg elfelejtettem mondeni hogy ez csak átmeneti!
2012. márc. 4. 11:02
 33/33 anonim ***** válasza:
a 120 liter is átmeneti? végül is jobb a helyzet mint az előbb és abban elélnek pár évig. jó látni hogy egy embert jobb belátásra bírtunk. van megfelelő fűtés is és a max 20 fokot is tudod tartani hogy ne legyen melegebb?
2012. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!