Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy akváriumot...

Szeretnék egy akváriumot (kezdő vagyok), nem értek ehez, szerintetek ez egy jó akvárium, az ára is jó?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 7. 18:06
 1/7 Dioxyde ***** válasza:

Ennyi pénzért drága....

[link]

Ez nagyobb ha van elég hely nálatok és elfér akkor vegyél inkább ilyet.Ha nincs akkor is sokkal olcsóbban tudsz venni egy 50 literes akváriumot...szal szerintem ezt ne vedd meg.

2012. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:

Az ára se jó és kezdésnek se egy ekkora akvárium. Kezdd 54 vagy 63 literrel. Több víz, kevesebb gond.


Alapok ebben az e-book-ban:

[link]


És ami nagyon fontos, tisztában lenni a szűrés mechanikai, biológiai és kémiai részével:

[link]


További e-book-okat találsz az akvarista főoldalán.

2012. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy 60 literes akvárium, mennybe kerül jó áron, és hol tudom beszerezni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 7. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:

használtat szeretnél vagy újat? használtan jóval olcsóbb, de újan is inkább külön-külön éri meg megvenni a dolgokat.

és műanyag tetőt szeretnél vagy jó az üveg?

2012. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jobb lenne az új, és jó az üveg tetős.
2012. ápr. 7. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

először is az akvárium. standard méretben 63 literes van ami 60 liter körüli.

akvárium: [link]

szűrés: a legismertebb szűrők az aquael amiből a fan3 jó vagy az eheim pickup amiből a 2012 a jó.

eheim pickup 2012: [link]

aquael fan3: [link]

vagy esetleg eheim aquaball 130: [link]

kell egy 75 wattos atomata fűtőszál: [link]

kell világítás ami 6500 kelvines kell hogy legyen és 20-30 watt körül. ezt nem linkelek mert magad is tudsz csinálni ha utánaolvasol és olcsóbban jösz ki, de vannak konyhai világítások amik jók erre a célra. de ebbe nem akarok belemerülni mert ehhez én sem igazán értek.

kell még talaj, növény és a víz és 2-3 hét üresárás után mehetnek bele a halak is.

A szettekben a szűrés alul van méretezve, amibe meg nincs az meg nagyon drága, ezért éri meg magadnak összeválogatni amit szeretnél. fontos hogy először értsd meg hogy miből miért kell az adott teljesítményű dolog.

2012. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így.
2012. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!