Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettát szeretnék venni, de...

Storytime kérdése:

Bettát szeretnék venni, de honnan?

Figyelt kérdés
Kecskeméten és (vagy) környékén honnan lehet egészséges, jó körülmények között tartott Bettát venni (akár tenyésztőtől is)? Lehetőleg nem 'idős' halat szeretnék venni, hanem fiatalt. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2012. ápr. 28. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisállatkereskedésben nincs?
2012. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiskunhalasi vagyok, itt szokott lenni úgy emlékszem. de figyu nyitvatartási időben miért nem szaladsz át szegedre a trópusba? Vagy a némóba? Némó sokáig van nyitva a nagy tescóban, viszont ott sok a döglött hal is. Meg lehet érteni őket is, hiszen azt a halat már nem kell etetni, nem kényes a vízre, és a szűrőre sem. De mikor már 2-3 darab is be van penészedve, az már gáz. Na mindegy egyébként jól felszerelt boltok, és ha arra járok mindig vásárolok valamit.
2012. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja Várj. Nálad a Zoo állatkereskedéssel mi a helyzet?
2012. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bp.-en zuglóban én az Árkádban vettem hímet
2012. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csabán a centerben nagyon szépek szoktak lenni és egészséges és fiatal halak sok szokott leni belőlük. :) :D
2012. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!