Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az emberek miért tartanak...

Az emberek miért tartanak halakat?

Figyelt kérdés
Mert ugye megsimogatni nem lehet, csak úszkál körbe-körbe. valaki leírná, hogy ő miért tart halakat? Hogy mi a jó bennük? :)

2012. máj. 14. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
gyönyörű darabka természet... nekem sajna már nincsen akváriumom mert nincsen rá időm.. de remélem majd megint egyszer lesz:)
2012. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen ez tényleg olyan, hogy nem kell kimenned a tóhoz, hanem hazavitted a tó egy részét, talán csak birtoklási vágy és önzőség, de mégis olyan jó nézni őket, kellemes.
2012. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hable, szerintem ez nem önzőség. Ha belegondolsz, a kisállat kereskedésben azért nincs olyan tökéletesen kialakított életterük, mint a legtöbb akvarista otthoni akváriumában. Én mindig arra törekedtem ezerrel, hogy a halacskáim nagyon boldogak legyenek:)
2012. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Najó, de mért léteznek állatkereskedések? Azért, hogy mi hazavihessük onnan a kisállatokat. Egy kóbor macska még hajlandó önszántából is odaköltözni hozzánk, ha kajával és simogatással odacsalogatjuk, de a többit csak visszük. Nem? Persze attól még lehet jó dolguk nálunk, de lehet rossz is.
2012. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Tényleg nagyon szépek!
2012. máj. 15. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!