Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Hogyan lehet eldönteni, hogy egy asztal elbír-e egy akváriumot?

Figyelt kérdés

Régi asztal, nincsenek meg a papírjai. 80cm*40cm-es a lapja, az akvárium pedig pont ráfér: 80cm*35cm*45cm (126 l-es). Tudom, hogy ebből nem lehet kiszámítani, de a képet mutatja valamennyire. Egy 150 kilós embert nem engednék ráállni, viszont az akváriumnál eloszlik a súly.


1. Ti egy ilyen asztalra rátennétek az akváriumot?


A dolgot neccesebbé teszi, hogy a padló picit egyenetlen, így az asztal rövidebbik oldalán alá kellett polcolni. (2 csempét tettem alá)


Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 22. 20:53
1 2
 11/15 YourDestiny ***** válasza:
*és hullani, na már írni se tudok...
2012. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! A földre került, innen biztos nem fog leesni. :) Így távolabb van az ablaktól is és egész jól mutat ott.
2012. máj. 23. 02:34
 13/15 YourDestiny ***** válasza:
Én a földre se tettem volna. A padló közelében adott esetben általában túl huzatos a szoba, ezen kívül a szobahőmérséklet is alacsonyabb, mint középtájt.
2012. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egy sarokban van, 4-5 lépcső magasságban. Vagyis nem lábszinten, hanem kb. 1 méter magasan, de mégis a földön. Alatta szőnyeg és dupla polifoam, és van benne fűtés is.
2012. máj. 23. 14:26
 15/15 YourDestiny ***** válasza:
Csak nagyjából tudom elképzelni, de fontos, hogy ne legyen túl forgalmas, ahol az akvárium el van helyezve.
2012. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!