Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan helyezzem el a külső...

Hogyan helyezzem el a külső szűrő bemenő és szívó ágát helyesen? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 24. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2-es minta alapján, a beszívás alul legyen, az esőztető pedig értelemszerűen felül.
2012. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
A beszívó ág alul legyen. AHa nincs segítsége, az esőztetőt úgy állítsd, hogy a piszkos lehetőleg a szívócsonkhoz sodorja az áramlás.
2012. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 YourDestiny ***** válasza:

Na, ezt jól le írtam, fussunk neki mégegyszer:


A beszívó ág alul legyen. Ha nincs segítsége, az esőztetőt úgy állítsd, hogy a piszkot lehetőleg a szívócsonkhoz sodorja az áramlás.

2012. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi destiny, azt gondoltam hogy alul a szívó ág felül a nyomó ág van de szerinted melyik minta a helyes?
2012. okt. 24. 14:43
 5/7 YourDestiny ***** válasza:

Akkor csak az első lehet, nem? :)


Ám hacsak nem hosszirányba állítod az esőztetőt, akkor az esőztetőt az akvárium másik végébe tedd.

2012. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Ja vagy értem, rosszul írtam. Állítva rajzoltad az akváriumot, azért nem értettem az egészet. A 2. a helyes.
2012. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D nem volt egy egyszerű szülés, amúgy szerintem is az a helyes, csak láttam pár videót ahol nem igy volt...mondom rákérdezek a biztosnág kedvéért :)
2012. okt. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!