Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Micsoda ötleteik vannak...

YourDestiny kérdése:

Micsoda ötleteik vannak egyeseknek. Nézzétek már szerencsétlent. Van, akinek ez tetszik?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 25. 18:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Versenyeztetik őket?


Ez a citromsárga szerined valódi?


http://www.youtube.com/watch?v=jT7khl67IQs

2012. okt. 25. 19:04
 12/20 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, hogy a pirosas-narancs az eredeti, de mondom hátha. A videó alatt mangot meg papayát vagy mi a fénét említ, azt hittem színváltozat. Talán elnevezte őket :)
2012. okt. 25. 19:10
 14/20 anonim ***** válasza:

malacot is tetoválnak

[link]

2012. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
:)
2012. okt. 25. 19:17
 16/20 Volo ***** válasza:
100%
Jessszusom,ha ez igazi, akkor gusztustalan és undorító, és aki kitalálta, azt agyon kéne ütni szeneslapáttal... Már szerencsétlen pink dánióktól is rosszul vagyok, de ez a gyalázat teteje... Az az elszomorító, hogy van rá kereslet...
2012. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A világító dániók a zebradániókból lettek genetikailag módosítva. Az aranyhalat az ezüskárászból nemesítették. A papagájsügér létrehozásához két sügérfajt kereszteztek. A Xiphophorus és a Mollienesia nemnél is fajkeresztezéseket hajtottak végre (Xifo, Black molly). Az üzletek tele vannak génmodósított állatokkal és növényekkel, de a genetikailag módosított élelmiszerek is rohamosan nőnek a piacon. A paradicsom, a kukorica, az alma, a lazac, a sajtok, a vetőmagok... minden.
2012. okt. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hamarosan piacra kerül a kukorisajt? Nem akarok én poént csinálni belőle, de ma fura kedvemben vagyok :)
2012. okt. 26. 12:25
 19/20 anonim ***** válasza:
A kajákba asszem inkább enzimeket raknak. A fő szempontok, hogy gyorsan nőjön nagyra, színes legyen és sokáig ne romoljon meg, de az már mindegy nekik hogy ehetetlen papír ízű az alma.
2012. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én tudnék csinálni kukoricasajtot. Főtt kukorica lé, egy kis turmixolt kukorica és zselatin. Az ízét el tudom képzelni, de nem hangzik túl jól :D
2012. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!