Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A 60 x 30 x 40 cm-es akváriumomra keresnék világítást.


[link]


[link]


-Ez a két armatúra tűnik a legjobbnak(ha tudtok jobbat és olcsóbbat linkeljétek!) De az egyikről azt hallotam ( A GA-s) hogy nem lehet rátenni az akváriumra, lecsúszik, vibrál. Igaz ez? ti melyiket választanátok?? melyik éri meg jobban? Köszi..



2012. nov. 24. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hja, már megfordítottam a dugvillát, és egy ideig utána mintha nem villogott volna, de most megint villog. Perzse lehet hogy megint átrendeztem a konnektort, nem tudom, de mindegy engem az nem zavar, csak első alkalommal hittem azt, hogy hallucinálok, mikor ültem este sötétben a gépnél és villant egyet mellettem a lámpa. Azt hittem villámlik kint :D


A plant fénycső viszont nem egy kicsit tolja el rózsaszínesbe, hanem totál lila, annak a csőnek meglepően erős a fénye de valami irtó ocsmány. Úgy mutatnak a növények alatta, mintha már megbarnult volna mind.

Azért jobb a 2db daylight. Nem mellesleg, ha az aqua depóban megveszed az olcsóbb lámpát, akkor vehetnél hozzá + 3ezerért még egy daylight csövet és akkor lenne ugyanolyan, mint a Green aquás. A lila csővel meg nem tudom mit kezdesz, az nem jó semmire.

2012. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

És mi van, ha 2 ilyet ügyeskedik rá az ember? :D

[link]

2012. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk még jobb...

[link]

2012. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És ha kicserélem a csövet sylvania aquastar-ra?
2012. nov. 25. 15:02
 15/18 anonim ***** válasza:

Használtam már én is ilyen bútorvilágító lámpát, mint szerintem sokan mások, ez kicsit gyengébb, amiatt hogy nincs fényterelő benne és leárnyékolja cseppet a plexi búra is a neont, de ettől függetlenül használható természetesen.


Az alsó link meg megint ugyanaz az armatura. Nem számoltam ki az árát. Olcsóbb?

2012. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Aquastarnak hulla lila színe van. A kék és a piros halak jól mutatnak alatta, de a zöld növények nem. Ha zöld növényes akváriumot csinálsz, akkor inkább daylight fény legyen, az a legtermészetesebb.
2012. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a színezett csöveket, sztem jobb a sima fehér.
2012. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaja.. Az Akvárium növényes lesz, nagyon :)
2012. nov. 25. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!