Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi bútor? (ha nem...

Akváriumi bútor? (ha nem szabványméret az akvárium)

Figyelt kérdés
Egy 150x40x40-es akvárium lenne (240 literes) és szeretnék alá bútort hogy ne legyen a földön, de nem tudom hogy kéne csinálni mert ugye pont ekkorát nem gyártanak (főleg nem olyat ami elbír 240 kg-t)

#állat #bútor #akvarisztika #halak #Nem szabványméret
2012. dec. 8. 14:37
 1/3 Platypus ***** válasza:
Karosszérialakatossal csináltathatsz zártszelvényből vázat. Erre már nagyjából mindegy, hogyan szereled rá a takaróelemeket, csak a felső lapja legyen jó stabil anyagból.
2012. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külön kell legyártatni.

Vagy asztalossal, bútorlapból, sok függőleges merevítéssel, vagy lakatossal, zárt szelvényből, szintén gondot fordítva a függőleges merevítésre.

Ha nincs ismerősöd, vagy szakember, aki megcsinálná, szerintem nagyobb bútorboltokban, ahol árulnak saját termékeket, ha leadsz egy pontos, egyszerű tervet egy bútorról, simán megcsinálják.

2012. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jól írták előttem, csináltatni kell. A bútorboltos megoldás is frankó, én is csináltattam már egyéni bútort, és nem került többe, mintha készen vettem volna egyet, merevítések nélkül.
2012. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!