Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora a legkisebb akvárium...

Mekkora a legkisebb akvárium méret, ami alkalmas sügeres akvárium kialakítására?

Figyelt kérdés

Egyelőre még csak puhatolózok, de szeretnék itthonra egy sügeres akváriumot. Mekkora az az akvárium, amiben már sikeresen lehet tartani a halakat?

És még valami. Milyen fajtákat ajánlotok kezdőnek, figyelembe véve azt, amit eddig leírtam (lehetőleg minél kisebb akvárium)?

A kis akvárium oka az, hogy sajnos nincs túl nagy helyem itthon.


Remélem érthetően írtam le a kérdést. Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. jan. 7. 15:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Félre ne érts, nekem a sokcsíkú csigasügér kifejezetten tetszik. Aranyos kis hal. Pont a napokban láttam élőben az egyik állatkereskedésben. A beszerzéssel elvileg nem lehet nagyon gond, az említett bolt, ha jól tudom, Nyugat Dunántúl legnagyobb afrikai sügeres választékával rendelkezik. Ez a specialitásuk, erre álltak rá.
2013. jan. 7. 19:58
 12/13 YourDestiny ***** válasza:
Ha mellettük döntesz, akkor csigaházakat is hozz dögivel. Egy sügérre több csigaház jusson.
2013. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igyekszem gondoskodni mindenről, mielőtt belevágok. Amúgy is majd csak fél-egy év múlva esedékes egy új akvárium beindítása, addig van időm utánaolvasni a dolgoknak.
2013. jan. 8. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!