Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik aljzat inkább szerintet...

Csejani kérdése:

Melyik aljzat inkább szerintetek? Előnyeik hátrányaik? Lesznek aljzatlakó harcsáim és élő növényeim is! Még egy kérdés mennyire fontos az akvárium alá pl polifoam?

Figyelt kérdés

Első jelölt: [link]


Második jelölt: [link]


2013. jan. 22. 21:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Villogással tapasztalatok? Valahol azt olvastam, hogy kikapcsolt állapotban képes éjszakánként fel fel villanni vagy ez nem az a tipus?
2013. jan. 22. 22:00
 12/28 YourDestiny ***** válasza:
Azért nem olyan világos az aljzat. Hasonlítsd a kvarchomokhoz. Ráadásul a többi kőről, dekorációs elemről és növényekről se feledkezz meg.
2013. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 _.-Akv-._ ***** válasza:
Úgyis használni fogsz időkapcsolót nem? Mert ugye ha nem kap áramot sehogy se tud felvillanni, mondjuk amíg én nem használtam időkapcsolót nekem nem történt ilyesmi, úgyhogy nemhiszem.
2013. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 YourDestiny ***** válasza:
Ha elektronikus előtétes, akkor nem. Tudtommal a gyújtós megoldásnál fordulhat elő ilyesmi, de nem tudom, konkrétan mit rejt a dolog. Gondolom valamiféle túltöltés van a dologban. Összefüggést ne kérdezz.
2013. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Azt olvastam h időműnél is jelentkezett a probléma mert szivárgott rajta annyi áram át ami feltöltötte valamelyik kondit, de lehet nem is ez a tipus hanem a QUAD ez meg ha jól gondolom Odyssea!
2013. jan. 22. 22:09
 16/28 _.-Akv-._ ***** válasza:
Igen, Odyssea.
2013. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én a legutolsó akváriumom alá valami Jóga szőnyeget raktam. 100 Ft-os boltban azt találtam polifoam helyett.

Az egy vékonyabb polifoam lap egyébként. Feketét vettem, de volt kékben, zöldben is :)

2013. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nekem van Odyssea, ez akkor villog amikor ki van kapcsolva.

Tehát éjjel. Előszőr azt hittem hallucinálok.

Annyira nem vészes. Nemtudom hány percenként villog. Néha teljesen random csinálja. Aztán azt mondták dugjam be fordítva, de most nem tudom, hogy villog e, vagy sem. Nem is figyeltem mostanában. Most meg ég, szal most nem fogom megnézni.

2013. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 YourDestiny ***** válasza:
Amúgy az Odyssea meg az említett QUAD nem ugyanaz? Mert tudtommal Odyssea QUAD T5 blabla a teljes neve.
2013. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ugyanaz:


[link]


Az enyimen kibontva az a matrica van, hogy odyssea

2013. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!