Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megéri megvenni ezt az akváriu...

Megéri megvenni ezt az akváriumot?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 10l körüli garnélás akváriumot, és ezt találtam a közelben az egyik boltban: [link]


Szerintetek ebben milyen aljzat van? Valami színezett vacak? A figurát meg a műnövényt ne nézzétek, az az első lendülettel menne a polcomra dísznek, vagy vaterára hirdetésnek. :D


Elvinné ezt egy sima szivacsszűrő? (csak egy csapat garnéla lenne benne)

Esetleg ajánlanátok hozzá világítást? (valami olcsóbb fajtát, ha lehet :)

Hogy lehetne megoldani rá egy tetőt? (szeretném, ha lenne rajta)


Válaszaitok előre is köszönöm.



2013. febr. 4. 10:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

YourDestiny, félreértettél: a kérdésben linkelt akváriumhoz szeretnék még egy szivacsszűrőt venni, egy világítást itthon "rámószerolni" (mondjuk egy asztli lámpába 6500K-s kompakt izzó), és egy fűtőm is van itthon, 25W-os.


Így se érné meg?

2013. febr. 5. 11:00
 12/16 YourDestiny ***** válasza:
Ez lényegében csak egy akvárium, teljesen ragasztott, tehát nincs az első éleken hajlítva az üveg. Hogy hány literes, az kérdés. Ha 10 literes, akkor ennyiért bármelyik üveges ragaszt neked egy ilyet, és megspórolod a szállítási díjat.
2013. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért nem ragasztasz egyet te magad? Én annak idején úgy csináltam, aztán a biztosítóval kifizettettem az üveg árát.
2013. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezt most nemigazán értem. Mit fizettettél ki?
2013. febr. 19. 15:06
 15/16 YourDestiny ***** válasza:
Ezt én se teljesen értem :/
2013. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen érteni? Én is megcsináltam! Kivágattam az üvegesnél az üveget, a számlával elballagtam a biztosítóhoz, mondván, hogy kitört az ablakom. Ennyi.
2013. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!