Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 200 l akvariumom...

Van egy 200 l akvariumom halak meg nincsenek benne csak elo novenyek egy vizmelegito es egy Eheim 2224 kulso vizforgato es vilagitas 2db 30W-os 90 cm fenycso a kerdesem hogy hany orat mennyen a vilagitas es hogy a novenyeknek mikre van szukseguk?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 12:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hat igazabol en toled szeretnem tudni mi lenne jo bele az egyetlen fix pont az neonhal sokat olvasok az akvarisztikarol de a tapasztalat az tapasztalat ezert varom a segitsegedet ha nem tul nagy teher szamodra!!??
2013. febr. 21. 23:44
 12/14 YourDestiny ***** válasza:
Ha én nem tudhatom, hogy neked milyen az ízlésvilágod. A neonhal kis méretű hal, így én kis méretű halhoz már aljzatlakóból is kicsit tennék, vagyis az említett páncélost. Nekem például a pandaharcsa és a rézfoltos tetszik. De ha neked szebb, a foltost és kékpajzsost is könnyű beszerezni. Algaevőből sokan ragaszkodnak az ancistrushoz. Nekem például nem tetszik, meg csupa kis hal közé minek egy 12 centis hal? Ezért írtam az otocinclust, mint algaevőt.
2013. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 YourDestiny ***** válasza:

De ez csak egy javaslat, én például egyáltalán nem tartok algázókat. Minek? Külön kell őket etetni. Ha az én akváriumom lenne, akkor így nézne ki a felállás: 25 neon, 7 rézfoltos, 1 peckoltia vittata. Utóbbi szép összegbe kerül, de imádom. Ő a kedvenc Loricariidae halam. Ő régen az enyém volt:


[link]

2013. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
eze tenyleg nagyon szep nagyon tetszik nekem is nagyon sokat segitesz nekem ezt koszonom
2013. febr. 23. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!