Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec easy crystal 600 as...

Tetratec easy crystal 600 as szűrővel ellátott 80 literes akvárium mennyi halat bír meg?

Figyelt kérdés
rendszeresen porszívózom a koszt ! szal nehezen tudják lekoszolni .
2013. febr. 21. 18:26
 21/91 YourDestiny ***** válasza:

Természetesen ez a felállás akkor működőképes, ha a szűrőben jó biológiai szűrőanyag van. Ez gyárilag nincs benne tudtommal.


Ahogy látom nem igazán hallgattál eddig a segítőkész válaszolókra, nos mindenki a saját hibájából tanul. Te is abból fogsz, ha a magad feje után mégy.

2013. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 Pendulum92 ***** válasza:
Hagyd, YourDestiny, mint ha a falnak beszélnénk :)
2013. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 A kérdező kommentje:
most úgy kötnék fogadást :D igen most saját belátásom szerint népesítem és ha megélik a leírt életkort 3 év akkor fizethetnétek
2013. febr. 21. 22:03
 24/91 A kérdező kommentje:

8 neon 6 páncélos 3 guppi egy raj nano , anci , +1 pár vmi na ez lesz ha ez sok szerintetek akkor nincs miről tárgyalni akkor a ti aksitokba valóban 1-1 hal úszkál vagy ti is szép számban tartjátok őket csak kell az okoskodás :D


bakker hogy nézne ki 8 neon meg 6 páncélos pláne hogy sok növényzetem lesz tiszta üres lesz az a nagy akvárium xD

2013. febr. 21. 22:08
 25/91 YourDestiny ***** válasza:
Pendulum, igazad volt. Szomorú.
2013. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 YourDestiny ***** válasza:
Lesz itt nemsokára darkórtól minden. Hajrá!
2013. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 A kérdező kommentje:
YourDestiny kb mire jósolod hogy lesz ? csak hogy felkészüljek ( amúgy nem kellet volna igazán mert teszek a véleményedre ,remélem ,hogy a te halaid egy 2000 literes akváriumba vannak mert különben egy szar hal tartó vagy ) majd beszélek élő emberekkel lehet vmi kretén cleverbotokkal beszélek ...
2013. febr. 21. 22:26
 28/91 anonim ***** válasza:
amúgy nem azért de nekünk régen 90 literes akváriumom tele volt hallal talán még vitorlás is volt de sose volt egy hal sem beteg nem volt sose gond szal ilyent ne jósolj ami nem biztos hogy bekövetkezik . most én kezelem az akváriumot most kevesebb hal van de így is van benne 25 db biztos és nálam sincs para
2013. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 A kérdező kommentje:
jaja van egy akvárista oldal ( közösségi oldalon ) megkérdeztem ott vannak idősebbek is akik kb 50 éve akvarizálnak és mondták hogy mehet nyugodtan. furi nem ? tudtam ,hogy máshol is kérdeznem kell xD ezek meg tartsanak 1 halat 100 literben ...
2013. febr. 21. 22:57
 30/91 Pendulum92 ***** válasza:

#29:


De ugye nem is nőttek kifejlett méretűre a halak, igaz?


Kérdező:


Azt csinálsz amit akarsz, mi a szűrésednek megfelelő összetételt írtuk le, ez változhat a szűrés függvényében. Például külső szűréssel elbír az akvárium több halat. De neked egy belső szűrőd van biológiai szűrőanyag nélkül. Ha nem is egyből fognak elkezdeni pusztulni, biztosra veszem, hogy nem érik el a halak a kifejlett méretüket, mert ugye az ammónia mérgezés ilyet is csinálhat.

2013. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!