Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec easy crystal 600 as...

Tetratec easy crystal 600 as szűrővel ellátott 80 literes akvárium mennyi halat bír meg?

Figyelt kérdés
rendszeresen porszívózom a koszt ! szal nehezen tudják lekoszolni .
2013. febr. 21. 18:26
 51/91 A kérdező kommentje:
á nem lesz 25 se 20 kb lesz , de még rakok bele egy kisebb 300l/h szűrőt is még pluszba !
2013. febr. 22. 19:06
 52/91 A kérdező kommentje:
meg mulmozót használok majd
2013. febr. 22. 19:09
 53/91 Pendulum92 ***** válasza:

Az akkor lenne jó, ha tennél a pumpafejre egy nagyobb szivacsot. Lehet vágatni boltba. Most épp nekem is 2 belső van, de 1-2 hét múlva lesz egy házi készítésű külső szűrőakváriumom. Ha van barkácsolásra kedved, építhetsz egyet. A halak "megköszönnék". De már az is nagy előrelépés lenne, ha a powerhead+szivacsot megvalósítanád.


Ilyenre gondolok, csak a pumpa helyére képzeld e la tiédet: [link]

2013. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:
eheim pickup 2008 at teszek mellé , de nem igazán értem ha teszek rá nagyobb szivacsot a burkolatot nem tudom rá tenni
2013. febr. 22. 19:25
 55/91 Pendulum92 ***** válasza:
Nem tudom milyen az eheim pumpafeje, de ha van ilyen hosszú valami, amire rá van húzva a gyári szivacs, rá lehet tenni a nagyobb szivacsot, a burok nem kell rá.
2013. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:
ja ja ez jó lehet köszi :)
2013. febr. 22. 20:06
 57/91 YourDestiny ***** válasza:

A PickUp-nak nincs pumpafeje, ha írhatom így. Az tök hülye kialakítás (persze ettől még más szemszögből előnyös). Ott az a szürke:


[link]


Erre szivacsot nem teszel :)


Amúgy ha mechanikai szűrésben akarsz segíteni, nem tudom, hogy a 2008 jó ötlet-e. Nem valami izmos darab a 300 liter per órájával.

2013. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 Pendulum92 ***** válasza:

Hát erre sajnos tényleg nem lehet szivacsot húzni. Nekem aquael pumpán van a szivacs, arra gond nélkül rá lehetett.

Ez esetben nem sok értelme van, hogy berakd mellé.


Egy esetben tudsz rá szivacsot tenni, ha rászerkesztesz valami rácsfélét henger alakba.

2013. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 A kérdező kommentje:
aquael fan 1 est tudok beszerezni arra rá tudom tenni de honnét szerezek akkor rá szivacsot ?
2013. febr. 22. 20:36
 60/91 YourDestiny ***** válasza:

Ha boltban nincs, netről. De postával többe kerül a leves, mint a hús.


[link]


Mellesleg az ilyen powerhead-szivacs kettős bioban jó. Mechanikailag is szűr, de arra jobb a rekeszes belső, mert ha azt kimosod, a tartály nem engedi vissza a koszt a szivacsról.

2013. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!