Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec easy crystal 600 as...

Tetratec easy crystal 600 as szűrővel ellátott 80 literes akvárium mennyi halat bír meg?

Figyelt kérdés
rendszeresen porszívózom a koszt ! szal nehezen tudják lekoszolni .
2013. febr. 21. 18:26
 31/91 YourDestiny ***** válasza:
Nem kell túlparodizálni a dolgot. Nem egy halat írtunk a 80 literedbe, hanem legalább 15 kis méretűt javasoltunk. Mellesleg tehetsz a véleményemre, meg a máséra is. De akkor mi a bánatnak jöttél ide kérdezni, ha úgyis sz@rsz arra, amit írnak? Egy belső szűrőd van. Értem én, hogy nem szimpla szivacsos, de attól még nem varázsolja csillámporra az ammóniát seperc alatt. De nekem ezt hiába magyaráznám, nem a te értelmi szinted :)
2013. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 Pendulum92 ***** válasza:
Ezeknek hiába magyarázod a nitrogéncilust, meg a biológiai szűrést, nem a halak érdekeit nézi, hanem hogy nehogymár a haverjaim cikizzenek, hogy kevés halat tartok szinten áll.
2013. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:
van bio szűrőanyagom , látod csak irogatsz de a szűrőt se ismered xD igen hiszek nekik , vhogy jobban hiszek olyannak aki 50 éve akvarizál és ismer minden praktikát amit ti nem na hali!
2013. febr. 22. 11:52
 34/91 YourDestiny ***** válasza:
Aki 50 éve akvarizál, az a régi bevált módszereknek hisz. És tudod a tudomány fejlődik, így az akvarisztika is. Egyes dolgok, információk elavulnak, és lehetne még írni erről, de felesleges. Ha nekünk nem hiszel, akkor higyj a szakkönyveknek. Vagy az 50 éveseid annál is okosabbak? Félre ne értsd, én nem piszkálni akarlak, nem is téged meggyőzni, a halak érdekeit próbáltam nézni.
2013. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
hát igen természetesen nem nőttek meg , de most már én kezelem a halaimat de enyém is megvan pakolva persze nem nagyon de szépen fejlődnek és egészségesek :) de csak azért van "sok" mert én a halaimat kisebb csapatokban tartom mert minden hal csapat hal ( ilyeneket mint a bettát kivéve ) nem párban meg egyedül élnek természetes élőhelyükön :) van kb 4 faj
2013. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 Pendulum92 ***** válasza:
Nem írtad, hogy vettél volna a szűrődbe külön biológiai szűrőanyagot. Gyárilag meg nincs benne ilyen tudtommal.
2013. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 Pendulum92 ***** válasza:

Még ha szivacs van benne, jobb mint a semmi, de nem bír el sok halat. Ha biolabda szintű dolgok, nem is beszélhetünk nagyon biológiai szűrésről.


YourDestiny, milyen biológiai szűrőanyag van gyárilag a tetratec easy crystal 600-ba, nem tudod véletlen?

2013. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 A kérdező kommentje:

nincs benne gyárilag bio ! Siporax Mini t vettem hozzá ez mellet van benne egy rakat láva kő dekor ami ugye megint segíti a bio bacik megtelepedését ! itt ammónia nem lesz :)

és igen hiszek nekik változik az akvarisztika eszközök fejlődése ez többnyire csak üzlet . az a bácsi pl nem is ismer egy vegyszert és nem is betegek a halai Serárol Tetráról még csak nem is hallott jód mentes sós vízre ( ami leveri a nitriteket és a bacikat ) erős levegőztetésre és magas hőfokra esküszik és be is válik neki mindig!

2013. febr. 22. 14:48
 39/91 A kérdező kommentje:
amonia nem lesz halakat meg olyanokat válogatok amik nem stresszelik egymást 2 két fő ok amik a halak pusztulásáshoz vezetnek kilőve na meg olyan halak amiknek nem kell nagy akvárium ....
2013. febr. 22. 14:56
 40/91 YourDestiny ***** válasza:

Üzlet... hm... akkor biztos azért ismerik el oly sokan, akik tesztelik ezeket a cuccokat :)


Érdekes, hogy Sipo és lávakő egyaránt belefért a szűrőbe, azt nem tudom, mekkora hely van kialakítva a bionak, de két maréknyitól nem hinném, hogy több fér bele. Márpedig ilyen kis vízmennyiség mellett az nem művel csodát, bármi is legyen. Na de te tudod meg a bácsika. Írhatnátok egy akvarisztika könyvet, ami minden eddigi alap elképzelést megcáfol. Meglátjuk, mekkora sikeretek lesz.

2013. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!