Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec easy crystal 600 as...

Tetratec easy crystal 600 as szűrővel ellátott 80 literes akvárium mennyi halat bír meg?

Figyelt kérdés
rendszeresen porszívózom a koszt ! szal nehezen tudják lekoszolni .
2013. febr. 21. 18:26
 41/91 A kérdező kommentje:
na jó most fejeztem be xD most látom csak kikel tárgyalok olyanokkal aki még az írásomat se értelmezik na fejezzük be szerintem :D
2013. febr. 22. 15:02
 42/91 A kérdező kommentje:
ja én nem csak 1 bácsikáról van szó .... The End...
2013. febr. 22. 15:03
 43/91 anonim ***** válasza:
én sem használok gyógyszert betegségeknél én is így járok el, mert a legtöbb hall jobban tolerálja a sót mint a gyógyszert pl a guppy kibir 150% tobb sot mint amit a tengerviz tartalmaz meg tobb poecilia fajnak kell a fel sosviz remélem ezzel nem mondtam ujjat . sorol meg annyit hogy csiraolo hatasu,illetve védőréteget képez a nyálkahártyán, ami azt eredményezi, hogy kevesebb ammónia és nitrit szívódik fel a kopoltyún.Nem a vizminoseget javitja hanem a halakon segít . kicsit üzlet mert egy rakat gyártó van már de pl a régi megoldás jobb mint az uj régen sehol nem volt a sera csak a hagyományos megoldás jött szóba szal vissza a gyökerekhez :D
2013. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy itt mindenki megakarja mondani a frankót de hülyeséget beszéltek.Nem kell túlzásokba esni. Jó lesz ez így csináld.
2013. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 Pendulum92 ***** válasza:
Én zárásként annyit mondok, hogy legyen az, amit mondtál, minden halad érje el a kifejlett méretet, és éljen legalább 3-4 évig. Én nem csesztetni, vagy meggyőzni akartalak, hanem a halaknak akarok jót.
2013. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
köszi szépen engem csak az idegesít fel hogy állat kínzónak neveznek amikor próbálok megadni nekik mindet ami kell lehet hogy szerinted egy kicsit több halam lesz de szerintem nem én még így is 1000 szer felelősebb állat tartó vagyok mint sokan el sem hiszed hogy sokan hogy tartják a halaikat , csak díszek , meg vannak akik ezeket a halakat amit leírtam jóval kisebb akváriumba tartják rossz szűrés mellett
2013. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 Pendulum92 ***** válasza:
Én nem neveztelek állatkínzónak. Úgy értettem, hogy attól, hogy a kocsmákban, meg ilyen helyeken úgy tartják az állatokat,-mint példádban említetted-, nem kell azokkal takarózni, az ne legyen ürügy, magyarázat. Nem azt mondtad, hogy szerinted így jól tartod a halaidat, hanem hogy ott szarul tartják akkor neked is szabad.
2013. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 YourDestiny ***** válasza:
Őszintén szólva a kérdező a 40 meg 50 hallal lőtt túl a célon. Ez már nem enyhe túlzás. És ha ezt ő maga se érti, ő maga se látja be, hogy ez mit jelent, akkor az bizony nem jó.
2013. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
A kérdező csak 25 halat írt nem 40-et. Ha jó a bioszűrés akkor szerintem ennyi mehet bele.
2013. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 Pendulum92 ***** válasza:
De egy belső szűrővel nem lehet megvalósítani jó bioszűrést ekkora akváriumban. Ide külső szűrő kéne egy jó vízforgatóval. Akkor aztmondanám, elbírna hosszú távon 20 kisebb méretű halat.
2013. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!