Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ha az utcán...

Fütyicukor kérdése:

Szerintetek ha az utcán találok egy szép követ, köveket, hazavihetem és bele rakhatom az aksiba? Persze takaritás után.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 20:10
1 2
 1/11 intrepid ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, forrald vagy 5 percig.
2013. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pendulum92 ***** válasza:
Ha nem sügeres az akváriumod, én csinálnék egy ecet tesztet, úgy, hogy hallgatod is a pezsgést. Alapos sikálás után mehet bele, ha nem valami olyan ásvány, ami mérgező.
2013. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

20%-os ecetpróba, ha pezseg, akkor nem jó, hacsak nem afriai sügereknek kell.

Nekem már egy vödörnyi kövem-sziklám van, amit a leendő akváriumomba szántam, de elég kevés nem meszes.

2013. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 YourDestiny ***** válasza:
A fertőtlenítés 30 perc folyamatos főzés. Ezt javaslom, valamint a Platy által javasolt ecettesztet. Ha pezseg, meszes, ami keményíti a vizet. De ne csak nézd, tedd a füledhez, egyes esetekben csak hallani lehet, hogy bizony van ott valami.
2013. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én sósavval szoktam tesztelni, nem ecettel...tény, hogy durvább szer de legalább tuti jelzi ha valami nem stimmel :)
2013. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor nem lesz baj??
2013. ápr. 11. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért is lenne? :D
2013. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


akkor nem lesz baj??"


Akvárium környékén két dolog használható ecet és háztartási sósav, bármilyen tisztítást csinálsz csak ezt a kettőt használd (persze át kell öblíteni) borult már bele az akváriumba ecet kb 1-dl üvegtisztításnál, igaz sos vízcsere, de nem lett bajuk, ha ugyanez valami üvegtisztító hát......

2013. ápr. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak tudnám hol találok olyan köveket ami nem meszes....
2013. ápr. 12. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Beugrok az autóba és kapásból 4 helyet tudnák ahol pár száz ft egy talicska bazalt. (tüzép, kő lerakat, kommunális, sódertelep, stb)
2013. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!