Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűnhetett 40 hal egy...

Hova tűnhetett 40 hal egy éjszaka alatt egy kerti tóból?

Figyelt kérdés
Kerti tóból elkezdtek kidögleni a halak, nem tudom, ezt sem értem miért. Még januárban fenn volt az összes hal, idén télen későn mentek le, ezért is néhány hal megdöglött. De a többi egyik napról a másikra eltűnt (kb. 40 hal). Most elkezdtük takarítás céljából leengedni a tavat és nincs benne egy hal se. A környékünkön nincs annyi macska, ami egyszerre 40 halat meg bírna enni. A hal tetemek pedig feljönnének a víz színére, szóval mi a fene történt?

2013. ápr. 13. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mekkora a tó hogy mind eltünt?
2013. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem nagy, kb. 2x2x1,5 m-es, van egy kis padkája, ahol kb 40 cm-es víz van. Eddig is minden telet kb.ennyi hal élt át, nem tudom most mi történhetett.Esetleg az, hogy később mentek le? De akkor is hol vannak a tetemek?
2013. ápr. 14. 20:33
 13/13 anonim válasza:
Ugyanígy jártam! Ma reggel (husvét hétfő) kimentem megnézni és kajáltatni őket. EGY DARAB NINCS!!! Néhány napja takarítottam ki, szép tükörtiszta víz van benne. 60 cm a legsekélyebb, 140 cm a legmélyebb, kb 8 -10 köbméteres.Tavirózsa tövek, telepek benne stb. 4 - 8 - 15 cm halaim voltak, közel 100 darab. most egy sincs. Csak valami gázló madárra gyanakszom, mert vidra féle nagy kupit hagyott volna maga után.
2021. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!