Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akvárium hátához hogy...

Az akvárium hátához hogy rögzítsem oda azt a pípír háttérdíszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

mi ezt síma celluxal ragasztottuk oda..

átlátszó szval nem nagyon látszik :)

2009. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cellux :)
2009. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi más nem kell/szükséges csak egy átlagos "házi" cellux. Én is ezt használtam. Megfogod, baloldalt fent-lent 1-2 jobb oldald fent-lent 1-2. És kész is van. Persze, ha a tetőt mozgatod, mint én, akkor megszokott felűl gyűrödni, de erős, vízálló anyagból van. Kiegyenesedik utána!

Typhoon.

2009. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint már írták cellux,de anyit hozzáfűznék,hogy ha egy nagyobb ,pontosabban hoszabb darab hátteret hagysz,akkor haa a tetejénél beigazitod a papírt,akkor lent kicsit eltávolodik az üvegtől,így ha befolyik mögé takaritásnál vagy akármikor víz,akkor nem cuppan rá az üvegre,és nem lesz ronda.Remélem érthető,ennél érthetőbben nem tudom elmondani,de egy példa:Ha az aksid magassága 15cm,a pózter magasságát meghagyod 16-17re,és akkor ha a tetejét,az üveg tetejéhez jól beigazítod,akkor lent buggyos lessz,és eltávolodik az üvegtöl.De írd meg ha nem érted:)Szia Lucky
2009. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ti hogy értitek h kívül vagy belül van a poszter??? Mert én úgy értem h belül :)
2009. szept. 30. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ők kívül értették. :D
2009. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!