Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tanácstalan vagyok. Mit...

Tanácstalan vagyok. Mit kezdjek egy ilyennel?

Figyelt kérdés

Megláttam tegnap az egyik kuka mellett egy bútort, padlófék csomagtartóba be. Átcsavarozás, szabás, csiszolás, festés majd ez estére belőle.


[link]


Ti mit tennétek bele? Törpe sügér? Növényes? Apró halakkal társas? Teljesen tanácstalan vagyok.



2013. máj. 13. 08:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Szóval köszi az eddigieket mindkettőtöknek, ha esetleg valaki tud pofás 70-literbe való, sügeret, akkor megoszthatná, esetleg viselkedés infó,stb nem kapkodom el, ráérek. Holnap összedobom a külső szűrést, megcserélem a lábakat, majd alakul valami. Van beállt anyagom csak a manado 2-3 hét mire kidolgozza magát, nem lugosit, meg keményít.
2013. máj. 13. 18:01
 12/31 YourDestiny ***** válasza:
Afrikai vagy dél-amerikai sügér?
2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Igazából nem értek a sügerekhez, ha megvan mi kell neki megadok nekik mindent úgyis, gyakorlatilag mindegy milyen, 70 literbe jól érezze magát az a lényeg, előny ha nem kell lágyítani neki a vizet 20nk, bujkálót ilyeneket tudok csinálni nekik, a 200-literes kivételével heti 2X15% vizet cserélek, a szűrés jó lesz szerintem, 5 liter töltet lesz a 70-literesen.


Tehát jöhet bármilyen.

2013. máj. 13. 20:29
 14/31 YourDestiny ***** válasza:
Nem vagyok nagy dél-amerikai sügeres, volt néhány fajom, de leginkább afrikai párti vagyok. Azokból sajnos nem nagy a választék. A beuscheri se épp 70 literbe való, de egy pár elfér. Csigasügeres méret, nekem személy szerint a sokcsíkú tetszik. Amerikai sügerek terén a törpe sügerek jönnek szóba, a gond viszont az, hogy a legtöbbjük lágyvizes és érzékeny.
2013. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 YourDestiny ***** válasza:
A szűréssel gondoltam, hogy nem lesz gondod. Túl van biztosítva az 5 literrel :)
2013. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Tehát mehetne mondjuk egy csapat sokcsíkú csigasügér, és közéjük lehetne egy pár buescheri? A 15 nk viz az nem nagy gond, hőfokban is passzolnak. Vagy csak az egyik?
2013. máj. 13. 21:57
 17/31 anonim ***** válasza:

A csigasügerekgez nem értek,

tarthatnál törpe gömbhalakat, nagyon jópofák.

2013. máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Tényleg jópofa hal, van néhány tipp, van 30 napom, felvetődött pár hal, most már azért körvonalazódik a dolog.
2013. máj. 14. 05:32
 19/31 YourDestiny ***** válasza:
Vízparaméterek terén tökéletesen passzolnak. Elég hosszúkásnak tűnik az akvárium, gondolom olyan 70-es, egy pár beuscheri mellé simán bettenék 12, amilyen szűrést összehozol, 15 csigasügeret is.
2013. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Előre raktam a lábakat, megcsináltam a külsőt, benne vannak az új képek a galériában.


Meg van egy olyan hogy van egy szerencsétlen, 80 literes akváriumba bepasszírozott 60 halat, van ott minden, kék gurámi, pleko, 20 neon, ancik, zebradánió, paradicsomhalak, vitorlás, csak az aranyhal hiányzik neki.

Döglenek mint a legyek, ki tudok menteni két meggyhasú sügért, ajándékozza el őket sorba.

[link]


Sok volt neki, egy pár van még, csináltam egy barlangot nekik.


Nem giccses a barlang? A halról mi a vélemény? Gyakorlatilag a pusztulástól mentem meg őket.

2013. máj. 14. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!