Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrő automatikus...

Külső szűrő automatikus leáramtalanítása ha netalántán kilyukad, de a vizet még mindig szívja az akváriumból. Ez hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mi az az automatikus leáramtalanítása?

Nem értem a kérdést.


Nálam egy egyszerű külső szűrő van több éve, de az nem lyukad ki. Hogy tudna már kilyukadni?

2013. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 YourDestiny ***** válasza:
Ez most érdekes. Lőnek rá, vagy mi? Ha ki is lőnéd vagy fúrnád (másképp nem tudom, hogy lyukadhat ki, szivárogni szokás a tömítéseknél és csapoknál, ha nincs kezelve és elöregszik), akkor mit segítene rajtad az áramtalanítás? A külső szűrő nyomóerőt fejt ki, a szívóágon simán lefogyna az egész víz. Persze ahhoz benga lyuk kell, különben megszakadna a folyamat a könyöknél.
2013. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Na még egyszer. Ha véletlenül kilyukad a szűrő vagy a csöve és az akváriumból folyamatosan szívja a vizet még van egy csepp is benne és az összes víz a padlón köt ki. Ezt szeretném valami vízszint érzékelővel megelőzni, hogy mikor a vízszint elkezd csökkenni le áramtalanítsa a külső szűrőmet. Itt nem azon van a hangsúly hogy neked tökéletesen működik a szűrőd , hanem ez egy elővigyázatosság .
2013. jún. 16. 16:50
 4/24 A kérdező kommentje:
Én a kérdésemre szerettem volna választ kapni. Ehelyett két puha kuki okfejtését vagyok kénytelen olvasni. Nektek nincs jobb dolgotok mint egész nap a gép előtt ülni.
2013. jún. 16. 17:04
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert annyira retardált vagy, hogy nem tudsz megfogalmazni egy kérdést, nem másokat kéne baszogatnod.
2013. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 _.-Akv-._ ***** válasza:
100%

Hable lány.


Amúgy meg az a cső ha nem piszkálod soha nem fog amgától kilyukadni, van vagy 3mm vastag :D

2013. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 _.-Akv-._ ***** válasza:
Ja, és hogy konkrétan a kérdésedre választ legegyszerűbben úgy oldható meg hogy a szívóágat a vízszint tetejéhez teszed, így ha ott nem lesz víz nem tud mit szívni a szűrő. Viszont ha mondjuk lepárolog akkor leég a külsőszűrőd a p*csába xD
2013. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 _.-Akv-._ ***** válasza:
Amúgy tényleg elég értelmetlen a kérdés.
2013. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
:DD hát igen, úgy valahogy :D
2013. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 izomszörp ***** válasza:

Segítséget kértél, válaszoltak is rá!

Nem értem akkor mi a baj?

Ha érthetőbben tetted volna fel nem lett volna félreértés :)

Miután kiegészítetted akkor is válaszoltak rá!

Csak nem kellett volna fikázni senkit főleg nem így!

Hable és Destiny is mindig hasznos tanácsokat adnak, és nem ülnek mindig a gép előtt!

Meg itt senki sem, épp úgy dolgoznak és élik saját életüket!

Az mellett pedig itt szoktak tanácsokat adni azoknak is mint TE akik kérik!!!

2013. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!