Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi van itt néhány emberrel?

Mi van itt néhány emberrel?

Figyelt kérdés
Főleg mostanában azt látom hogy néhány kérdező olyan szinten le b*ssza (most ezt máshogy nem tudom leírni) a segítő szándékú válaszolót hogy az hihetetlen. Komolyan félek válaszolni akármire is. Olyan embereket szidnak hurrognak akiknek tényleg van tapasztalata és nem egyszer segítettek rajtam is és számos kérdezőn, kezdőn. (Neveket hagy ne említsek ebben a kategóriában biztos tudjátok.) (konkrét kérdésem nincs csak muszáj volt ki írnom ezt mert borzasztóan zavart, ha törlik törlik)
2013. jún. 17. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert valamelyik kérdező már előre felkészül arra, hogy itt le fogják támadni. Márpedig itt vannak tényleg, támadó, frusztrált, idegbeteg, parás válaszolók is, akik egyszerűen képtelenek lenyugodni, mintha csipesz lenne a seggükben, és ők képzelik magukat az állattartók istenének akik fölülről látnak mindent.

(Bocs, de nekem se tetszenek az ilyen válaszolók, és ez most kijött)

Ez az egyik ok. A másik ok, hogy a kérdező is egy frusztrált, parás, idegbeteg, csipeszseggű atomerőmű. :D

2013. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok közöm a témakörhöz nincs, de egyébként sokan élik ki a frusztrációikat ilyen helyen... Megerősítést akarnak kérdés feltevésnél nem véleményt. :)

Mondjuk engem pl minden kérdésemnél basznak le mások, hogy hülye vagyok minek kérdezem és egyébkéntis r*hadjak meg :'D

2013. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.
2013. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 YourDestiny ***** válasza:
Lepkegyűjtő Collie, talán akkor azoknak kéne beugatni, akik beugatnak. A hülye válaszolót hülyének nézni, aki pedig megpróbál normális választ adni a kérdésre, ezenkívül időt szán azistenbarma kérdező kérdésére, örüljön neki, ne sírjon a szája.
2013. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre le szoktam döbbeni, milyen viselkedészavaros felhasználók vannak itt (akár kérdező, de leginkább "mindentudó" mitugrász válaszoló. Teszem azt senki nem írta, hogy a kérdező nem viszi sétálni a kutyáját, a mitugrász mindentudó válaszoló viszont természetesen tudja és olyanokat kíván a kérdezőnek kapásból, hogy dögöljön meg..) És nem azért mert én sértve érzem magam valami miatt, nekem az is rosszul esik, ha azt látom másokkal hogy bánnak valakik.
2013. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán mert itt névtelenül trollkodhat össze-vissza és tudja hogy nem fogja senki sem pofán rúgni ezért. Vannak infantilis emberek, vannak fogyatékosok is, akinek ez jön be. Vannak akik meg csak poénból trollkodnak. Ide írhat bárki bármit. Baja nem lesz belőle.
2013. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

én néha szoktam baszogatni másokat. ^^

de nem különösebben érdekel az se, ha visszapofáznak.

2013. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 _.-Akv-._ ***** válasza:
100%
Xandir: +
2013. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
De Xandir te csak azokat baszogatod, akik megérdemlik és az nem baj, szerintem inkább jó. Főleg ha röhöghetünk is rajta.
2013. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Xandir válasza: én néha szoktam baszogatni másokat"


De az őszintén mit érdemel mást, 40 literbe 3 aranyhal, meg 10 literbe porlasztóval szűrő nélkül ancik mag egy rakat hal, meg 23 hal 54 literbe, vitorlás, torkánum meg mittudomén még mi. Ezeknek nincs netje? Akkor meg hogy ír ide?


Az itt a gáz hogy nem fogadják el hogy a haltartás nehéz ha nem tartod be az alap szabályokat, nem értik a szűrés, a növényzet, és az akvárium méret fontosságát, plusz a boltosok az ellenkezőjét mondják érdekből mint a haltartók.


Vélhetőleg az ilyen és ehhez hasonló oldalak miatt egyre több "jó akvarista" lesz, és változni fogy előbb utóbb a haltartás, és a vele kapcsolatos bolti információ is, mivel felkészültebbek az "itt" képzett akvaristák, helyre teszik a boltosokat, ahogy hallom, néha elég rendesen.

2013. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!