Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi van itt néhány emberrel?

Mi van itt néhány emberrel?

Figyelt kérdés
Főleg mostanában azt látom hogy néhány kérdező olyan szinten le b*ssza (most ezt máshogy nem tudom leírni) a segítő szándékú válaszolót hogy az hihetetlen. Komolyan félek válaszolni akármire is. Olyan embereket szidnak hurrognak akiknek tényleg van tapasztalata és nem egyszer segítettek rajtam is és számos kérdezőn, kezdőn. (Neveket hagy ne említsek ebben a kategóriában biztos tudjátok.) (konkrét kérdésem nincs csak muszáj volt ki írnom ezt mert borzasztóan zavart, ha törlik törlik)
2013. jún. 17. 20:03
1 2
 11/12 izomszörp ***** válasza:

Nincsenek kiélezve itt az emberek.

Csak néha tényleg rosszul esik a válaszolóknak olyat olvasni hogy milyen körülmények közt tartanak halakat!

Ne csodálkozzanak ha odapirít a válaszadó!

De még ezeknek az embereknek is megpróbálnak segíteni hogy a későbbiekben lehetőleg jól csináljon mindent.

Mindenki követ el hibákat, és aki komolyan gondolja az hallgat a szép szóra. Megfogadja a tanácsokat.

2013. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azok szoktak igazán csak pattogni akik hülyeséget kérdeznek, mint hogy:

Öt literbe mennyi kaját adjak az aranyhalaimnak?

És ha CSAK jószándékból mondjuk nekik hogy nem kéne 5 literben aranyhalat tartani lehurrognak, mert hogy az aranyhalaknak semmi bajuk nincs és ne pofázzunk itt össze-vissza hogy, hogy kell, mert azt ők pontosan tudják!

ez csak egy példa volt, de miért kérdez az ilyen ha ő "mindent tud" és örüljön hogy válaszoltam a hülyeségére és csak segíteni akarok szegény halakon!

2013. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!