Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Na most csináltam egy öntöző...

Na most csináltam egy öntöző rendszert, de azt hogy lehetne megcsinálni, hogy csak egy 2mp-re kapcsoljon be?


2013. jún. 21. 19:47
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Szerintem jó lesz az analógra kötve a lépcsőház kapcsoló. Végülis annak mindegy, hogy félórára kap áramot, úgyis leáll 15mp-nél, jóleszaz.
2013. jún. 21. 20:50
 22/38 A kérdező kommentje:
Megnézem a cseppszalagot is boltban, mert kíváncsi vagyok így élőben milyen az. Lehet hogy még másra is tudom használni. Valami mást öntözni vele.
2013. jún. 21. 20:53
 23/38 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:Szerintem jó lesz az analógra kötve a lépcsőház kapcsoló. Végülis annak mindegy, hogy félórára kap áramot, úgyis leáll 15mp-nél, jóleszaz."


Van 100 fajta belőle a villamosságiba mond hogy neked 15 pm kell, van bekötési rajz, van olyan hogy 1 mp- 10 percig állítható a lekapcsolás annak könnyebb beállítani a tekerőjét 15 mp-re.

2013. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Jó köszi, megmondom a boltban.
2013. jún. 21. 20:56
 25/38 anonim ***** válasza:

De ez az, hogy nem áll le!


Az időkapcsoló a bekapcsolási szakaszban folyamatosan bekacsolja, a kikapcsolni akaró készüléket.

Hiába old le az időkapcsoló, olyan, mint ha a lépcsőházban valaki mindig felkapcsolná a villanyt, hogy ne tudjon elaludni.

Szerintem érdemes megfontolni a digitális időkapcsoló ötletét, és egy olyan berendezést építeni, hogy 1 percen keresztül eshessen az eső.

2013. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Utóirat a 81% os válaszolónak köszi hogy a bekötésnél segített.


"A kérdező kommentje: Lehet, hogy ez úgy hangzott, de nem rosszindulatból írtam hogy okos vagy, hanem dícséretből, mert én tényleg nem jöttem rá a megoldásra, de szerintem az jó ötlet amit írtál."


Tényleg be@artam hogy most mizu:) lol


Ezeket nem sokan fejtik meg:)

2013. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

"De ez az, hogy nem áll le! "


Az időkapcsoló 1 percig ad áramot az autómatának, amikor megkapja az áramot bekapcsol a szivattyú, megy 15 másodpercig a relé leold, az időzítő lekapcsol.

Megint kapcsol az időzítő a relé összehúz megy a szivattyú 15 mp leold stb

2013. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

"De ez az, hogy nem áll le! "

Ő, ezt most nem vágom.


Az a baj, hogy sosem láttma ilyen cuccot élőben, hogy ez hogy működik, de a lápcsőházban megnyomják a kapcsolót egy pillanatra, akkor kap egy tak jelet az a cucc?


Ha erre van szüksége, akkor végülis egy relével tudok adni neki az időkapcsolóból vlaahogy, de nem biztos.

Ezt nem tudom. Pedig olyan egyszerűnek tűnt, amíg ezt így nem mondtad.

2013. jún. 21. 21:10
 29/38 A kérdező kommentje:
B.joci, igen én is úgy gondoltam ahogy te mondod, amíg nem írták hogy ez nem így megy. Fa ha meg úgy máköfik ahogy te mondod, akkor meg mindegynek kéne lennie, hogy én 1 percig adok áramot a lépcsőháznak, vagy félóráig.
2013. jún. 21. 21:12
 30/38 A kérdező kommentje:

De ha te már használtál ilyet, akkor csak tudod.

Ha mindketten használtatok ilyet, akkor viszont nem vágom.

2013. jún. 21. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!