Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növénytápot használtok...

Milyen növénytápot használtok az akváriumban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Neptun Kerti Tavi növénytápsó oldatot+néha Carbot.:)
2013. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A makro tápokat porokból keverem (nem olyan bonyolult, mint amilyennek elsőre tűnik), mikro tápoknak meg Fitohorm Micromax-ot használok. Nem mondom, hogy ez a legjobb, de ár/érték arányban szerintem így éri meg legjobban.
2013. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pendulum92 ***** válasza:

#2


Pont 1-2 témával lejjebb tárgyaltuk, hogy a fitohorm nem től jó, mert kertészeti táp, teli van nitráttal.

2013. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy nem ez a legjobb, de nálam (és több akvaristánál is) működik kb 2 éve. Az adagolásra nagyon oda kell figyelni, én a 300 literes aksiba adagolok naponta 0,45 (!) millilitert. A növények nőnek, a halak köszönik jól vannak. :)
2013. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Greenaqua wellnescsomag: micro-macro-easy carbo

+ remélhetőleg lassan összejön a nagynyomású co2 rendszer is.

2013. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Aponogetifoliához Aquaplantot, nanoba meg Neptun löttyöt. Anubiasnak meg mohának megteszi, azoknak mindegy. Igényesebb növényeknél valószínűleg Profitot használnék. És természetesen az EasyCarbo megy minden nap.
2013. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erős gyökérzetű növények (pl Criptocoryne) gyökeréhez egy Panzi aquaplantot nyomok. Vékony levelű, vagy úszó növényekhez Ga macro és GA micro-t öntök.


De általában csak akkor jut eszembe tápozni, amikor sárgulni látok egy levelet. Elég ritkán van, hogy magamtól is eszembe jut. Így sokáig elég a táp és elvegetálnak a növények. Nekem mindegy mi van ráírva, nem tartom be, spórolgatok vele.

2013. júl. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!