Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csikóhalat lehet otthon...

Csikóhalat lehet otthon akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
Tehát nem-e védett állat, vagy nagyon drága, vagy nagyon kényes, stb? Ha lehet tartani, akkor van valakinek ebben tapasztalata? Hol lehet venni? Kb. mennyibe kerül? Mekkora a helyigénye? Stb.
2013. szept. 3. 19:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jah, nem azért mondtam. Lehet ha valaki ügyes az tudja tartani 50 literben is. Én sem tartottam még csikóhalat, csak tetszett régen. Nézegettem az aqua depóban.

Ott úgy volt megcsinálva, hogy volt egy hosszú tengeri akvárium, baloldalán halakkal, a jobb széléből le volt választva egy 40 centis rész rabic hálóval, [link]

és ott voltak jobboldalt a csikóhalak.

Amikor arra jártam, mindig nézegettem őket, de amik eleinte tetszettek, később egyre nyomibbnak tűntek. Egyrészt szomorú fejük volt, másrészt meg ügyetlenül közlekedtek, tényleg mindig pofáraesett az egyik. De lehet hogy az már nem volt jó állapotban. Én így nem tudtam megállapítani, de nem sokáig voltak. Később már csak sima halakat láttam ott. Még később meg az egész tengeris részleget megszűntették. Azóta nem nagyon járok oda. Már nincs mit nézzek.

2013. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!