Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igazuk van az angoloknak?...

Igazuk van az angoloknak? Megítélést! 40 literes akvárium-összeállítások.

Figyelt kérdés

1 Betta fish a sparkling Gourami

4-6 Dwarf Rasbora 3-4 Pygmy Cory

a few shrimp A few shrimp

Google is your friend, de most gyorsan írok, ezért nem fordítok.

Szóval egyesek szerint garnéla hal mellé necces, mert a halak megeszik a kicsiket (a kis garnélákat).

Nem tudom, egy betta jól érzi-e egyedül magát...

Meg ilyesmik. Kérek elbírálást, az angolokkal (az egyik biztos amerikai volt.. :D )ezt dobtuk össze. Egyelőre.


2013. nov. 1. 18:10
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

ÉÉÉÉS, elszúrtam, a gyakorikerdesek.hu nem szereti a tabulátorokat megjeleníteni. Tehát, az összeállítások a következők:

a sparkling Gourami

3-4 Pygmy Cory

A few shrimp

VAGY

1 Betta fish

4-6 Dwarf Rasbora

a few shrimp

2013. nov. 1. 18:12
 2/32 anonim ***** válasza:
Átrendezve jó lehet. Mondjuk 6 boraras meg 6 törpe corydoras. Vagy 8-10 boraras meg 10 red cherry garnéla. Vagy betta 6 törpe corydorassal. Gurámiból semmilyet nem ajánlok ekkorába.
2013. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszi! De egy betta biztos nem érzi magát majd egyedül?
2013. nov. 1. 18:23
 4/32 anonim ***** válasza:
Most látom hogy törpe morgógurámit írtál. Az éppen mehetne bele, de Mo-n beszerezhetetlen.
2013. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem érzi magát egyedül. A természetben is magányosan élnek. Nőstényt csak 60-70 literbe szabad tenni mellé, mert agyonveri.
2013. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hmmm, igen, hátránya is van, ha nemzetközi vizeken szörföl az ember... de még egyszer (remélem, itt írtam): garnélákat ugye nem bántják a halak (pl. endler guppi, vagy Boraras Urophthalmoides)???
2013. nov. 1. 18:28
 7/32 anonim ***** válasza:

A boraras macuatus hamar megdöglik, ha nem lágyvízbe rakják.

Az erythromicron bírja a mi keményebb csapvizünket is.

Persze hogy megeszik a garnélákat a halak, kivéve amelyik halnak nagyon kicsi a szája.


A bettának meg jó a garnéla eledelnek, csak méretfüggő, talán a 2 centis garnélát már nem kajálja be, de lehet hogy még azt is.


Betta mellé nem tennék microrazbórákat, szerintem a betta nagy melléjük, félnének tőle.

2013. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Betta: tehát meglesz magában. Tehát hímet. Nanohalakkal ellesz? (pl. endler guppi, Boraras Urophthalmoides)? Területvédő? (Most hirtelen nem találtam diszhal.info-n)
2013. nov. 1. 18:30
 9/32 anonim ***** válasza:
A borarasok nem, de az endlerb9l kiézem hogy oda-oda csíp neki. A betta elrágódna rajtuk.
2013. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Bettafüggő a dolog. Az egyik agresszív a másik nem
2013. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!