Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigás akvárium? (többi lent)

Csigás akvárium? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy csigás akváriumot csinálni egy 10 literes akváriumból!

Mit javasoltok? milyen csiga jöhet szóba? tartás... stb

kösszi :)

vagy mi más jöhet szóba amit lehet benne tartani? tudom nagyon kicsi de csak ez van :)


2013. nov. 1. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi akváriumba nagyon kicsi csiga pl a hólyagcsiga, az jó bele, plusz sok növény. Aztán ha elszaporodik, dobálni kell kifelé.
2013. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Én csak a postakürt csiga méretűeket ajánlom ekkorába. Elég egy kicsike akasztós szűrő, vagy pici szivacsos légpumpás is. Melegítő hirtelen nem tudom ,hogy kell-e nekik. Ja ,meg pár apró termetű növény sem árt. Pl.: wendt-vízikehely.
2013. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:
Najó a wendt-vízikehely, nem annyira apró, de a többihez képest nem nő olyan magasra. Bár ha ki is nő, legalább még szebb lesz.
2013. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:

A Cryptocoryne willisii és a parva elég kicsi. A Pogostemon helferi is. Mohák, Anubias nana működik még.


Csigából a színes postakürt csigákat ajánlom. Van belőle kék, rózsaszín és piros. Ha raksz bele egy szivacsszűrőt, telepíthetsz bele vízibolhákat is. A nagyobb piros fajták egész szépek.

2013. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!