Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez igy jobb lesz a halacskaimn...

Ez igy jobb lesz a halacskaimnak? (aranyhalak)

Figyelt kérdés
Szoval van ket aranyhalam 50 literben de kapok karira majd egy x2 akkorat...jo szurest is megoldom!!! Szoval az ugy jo lesz? Es mikre kell oda figyelnem hogy sokaig eljenek?? Leginkabb Hable válaszat varom mert rajongoja vagyok hogy ilyen sok mindent tud az akvarisztikarol!!! Persze mas valaszt is varok!! Koszi! :) 11L
2013. nov. 11. 20:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az elajándékozási ötlet bonyolult de nem reszletezem miert nem miattam csak annyit mondok!!
2013. nov. 12. 18:35
 12/15 A kérdező kommentje:
De kerlek mondjatok szurot!!! Mert egyaltalan nem tudom milyen kene es ha mar ekkoraban vannak akkor legalabb a szuro legyen jo de meg az sem biztos hogy itt maradnak eletuk vegeig csak anyaeknak annyira tetszenek hogy nem akarjak hogy odaadjam valakinek vagy ha odaadom akkor tobbet nem lehet halacskam ezt most csak elmondtam emiatt nem kell hogy most ez legyen a tema...
2013. nov. 12. 19:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Eheim 2012

Nem valami nagyon nagy, de így ekkora:

[link]

2013. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Pendulum92 ***** válasza:
Én külsőt vennék, mondjuk egy ex700-ast.
2013. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Mindenkinek ment a zöld kezecske!!:)
2013. nov. 12. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!