Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vaskeretes akvárium?

Cerberosz kérdése:

Vaskeretes akvárium?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Használható? Előny hátrány a simához képest?
2013. nov. 12. 23:10
 1/5 Platypus ***** válasza:
Manapság már nem nagyon gyártanak ilyet, a régieket meg újra kell ragasztani hogy, használhatóak legyenek. Szép meg minden, de ritkán éri meg a macerát. Megfelelő vastagságú üveg és a minőségi szilikon mellett felesleges a vaskeret, addig volt hasznos amíg gittel ragasztották az akváriumokat.
2013. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mért hol láttál olyat?

Barátom apjának volt egy olyana, azt kidobtuk, mert megragasztottam párszor, de mindig folyt valahol és amúgy is egy batár ronda monstrum volt, meg magas is, mert a lábai is egybe voltak építve a tetejével, volt az alján egy vaspolc is. Rettenetesen nézett ki. Először lefestettem az állványt, de úgyis.

2013. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon régen volt ilyen, hat év alatt soha nem volt gond vele. Előtte a testvérem használta évekig, neki sem volt vele problémája. A sima üvegessel viszont már előfordult, hogy megrepedt, eresztett stb. De úgy gondolom mindkét típus évtizedekig tarthat ha jó minőségűt veszel.
2013. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert amit mi kidobtunk az egy 25 éves akvárium volt, és biztos meg lehetett volna ragasztani rendesen és akkor még 100 évig bírta volna, de nekem nem tetszett, foglalta a helyet. Nem is mi vittük le, én kitologattam az ajtóig és lomtalanításon elajándékoztam, levitte 6db c.
2013. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akvaristán hiredették, elég olcsón.
2013. nov. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!