Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera nitrát teszt nullás...

Sera nitrát teszt nullás eredménnyel?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Vettem egy sera nirtát tesztet és 0lett az eredményem ami nekem elég hihetetlen, lehetséges ez? Az akva kb nettó 200l, szűrés tetra ex1200 3l sera siporaxal, 35db neonhallal és vegyes növényzettel (vallisneria, anubias, fodros kalász) és úgy 45napja üzemel az egész. Tápozás ügyben kértem már segítséget a vallisneria miatt és vettem is profitot, hogy elkezdem tápozni és ezt a tesztet ami most nullát mutat. Lehetséges ez az eredmény? Megmértem egy másikban is amiben igen gyenge a szűrés és kevés a növény és ott is 0 az eredmény. Az eredmény heti vízcsere(25%) után van 3nappal.

2014. máj. 20. 20:24
1 2 3 4
 21/37 YourDestiny ***** válasza:
Persze, hogy kötelesek. Teljesen tehetetlenek veled szemben, ha szart adtak el, próbálják ki, ott a bizonyíték. Tököt kell növeszteni. Én lerendezném őket, az beton.
2014. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Hát küldök még egy e-mailt nekik, a nevüket nem írnám ki így nyilvánosan mert azért nem szeretném lejáratni őket akármilyen inkorrektek is mégsem akarok nekik rosszat! Amúgy még rendeléskor is beszéltem velük telefonon és már akkor nem voltak szimpatikusak. Csak azért vettem tőlük mert 3 konkrét dolgot akartam venni és csak náluk volt mind3 és árban is elég korrektek. De többet tuti nem vásárolok náluk maradok a szokott webshopnál és ha más dolog kell azt meg máshonnan.
2014. máj. 22. 20:22
 23/37 YourDestiny ***** válasza:
Akkor megírnád privátban? Mert én is marhára kíváncsi lettem. Van egy tippem, melyik boltról van szó :)
2014. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Nem tartós fogyasztási cikk, én a serának írnék [link]


Nem szabad az ilyeneket hagyni, én kereskedelmit végeztem, tehát ilyen dolgokban nem szoktam engedni, volt egy igen drága ragasztó, nem ragasztott semmit, nem a boltnak írtam hanem az importőrnek, a vége egy karton ragasztó lett (hét számjegyű összeg)

Vagy bevásárló központ 1GB ram tablet 13000 huf a hirdetmény, persze elírás volt,(512) nem vagyoni kártérítés címén (mivel a gyereknek meg lett ígérve) 1GB ram tabletet kértem az összeg 13000 huf amit fizetnék érte, adtak egy galaxy tabot.


De példa a betörhetetlen biztosítók, egy jól megfogalmazott levél egy operátor bakija miatt, a képen az "utólagosan felmerült......" gyakorlatilag azt is kifizették volna ami nem sérült csak ne reklamáljak, nem mellékesen szép összeget kaptam, annyi a hátránya, hogy sűrűn felhívnak és cseszegetnek ajánlom vagy sem a biztosítót másnak.


A galériát törlöm a mai napon.

[link]


Ilyeneket nem szabad hagyni, nem az összeg a lényeg hanem az átverés, lehet a webshop olyat kap a serától, hogy nem teszi zsebre, a levélbe nem árt beleírni a kermit, fenyegető hangnem az soha nem használ, ha nyugodt higgadt a hangnem attól fenyegetőbb nincs, fizet mindenki.

2014. máj. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Ha gondolod holnap 24 órában melózok, kell pár konkrétum, megírom, utána eldöntöd mizu.


Egy próbát megér.

2014. máj. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
"melózok" munkahelyen ráérek, nem kell csinálnom semmit, csak net.
2014. máj. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Na hát újra itt vagyok! Tegnap még egy esély adtam a tesztnek bár nem tudom miért. Kértem a helyi halas boltból is mintákat és szintén 0. Beszéltem egy emberrel aki itt írt ki kérdést még januárban ugyanilyen tesztel kapcsolatban és neki is mindig csak nullát hoz. Szeretek biztosra menni, ennél biztosabb már csak az lenne ha egy más gyártmányú teszt eredményével vetnénk össze, csak az a baj, hogy nem ismerek helyi akvaristát akinek lenne. A segítségedet elfogadom, egy próbát megér az a levél. :)
2014. máj. 23. 08:02
 28/37 Pendulum92 ***** válasza:

Küldj nekem vízmintát, van JBL nitrát tesztem.


Ha érdekel, írj privit.

2014. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Pendulum92 ***** válasza:
Sőt, van Salifert is, tehát 2 félével is meg tudom neked mérni. Úgy is kíváncsi vagyok összehasonlításra, eddig eszembe se jutott.
2014. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Pendulum92 ***** válasza:

Amúgy annál nem lenne nagyobb fenyegetés, mint hogy írod nekik, hogy tervezel írni egy blogot a nitrát tesztekről, és pont a Sera tesztet is be akartad vennni, de sajnos nullát mért olyan esetben is, amikor tuti volt nitrát a vízben, míg a többi ugyanazt mérte.


Szerintem egyet pislognál kivizsgálnák az ügyet és kapnál kártérítést, csak hogy ne add ki.

2014. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!