Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera nitrát teszt nullás...

Sera nitrát teszt nullás eredménnyel?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Vettem egy sera nirtát tesztet és 0lett az eredményem ami nekem elég hihetetlen, lehetséges ez? Az akva kb nettó 200l, szűrés tetra ex1200 3l sera siporaxal, 35db neonhallal és vegyes növényzettel (vallisneria, anubias, fodros kalász) és úgy 45napja üzemel az egész. Tápozás ügyben kértem már segítséget a vallisneria miatt és vettem is profitot, hogy elkezdem tápozni és ezt a tesztet ami most nullát mutat. Lehetséges ez az eredmény? Megmértem egy másikban is amiben igen gyenge a szűrés és kevés a növény és ott is 0 az eredmény. Az eredmény heti vízcsere(25%) után van 3nappal.

2014. máj. 20. 20:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Fuuu ma nem vagyok formában, tegnap buli volt, gépeltem valamit, még átnézem, de ha lehet nézzétek már át, meg vélemény.....


[link]

2014. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 YourDestiny ***** válasza:

Jó, de ez a rész teljesen értelmetlen :)


õk teljesen elzárkóztak bárminemû kárpótlás, csere, illetve egyéb alternatívát sem ajánlottak fel.


valahogy így: bárminemű kárpótlás, csere lehetőségétől, illetve...

2014. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ok, azt a részt javítottam.


"egyéb alternatívát sem ajánlottak fel"


Létezik sok más lehetőség is, következő vásárlásnál kedvezmény, beszerzési áron egy más márkájú teszt stb


Még azért kritizáljátok az irományt.


Kérdező ha gondolod írd be a hiányzó dolgokat, a te döntésed, nézd át, én nem hagynám, nem is hagytam eddig sem.

2014. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Szerintem tökéletesen jó lesz! Minden lényeges dolog benne van ami kell! Köszi! Még megvárok egy eredményt jövő héten aztán ha azon is megbukott már küldöm is seráéknak!
2014. máj. 24. 13:49
 35/37 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem minél hamarább lenne érdemes, nem hetek után szoktak ilyet reklamálni.
2014. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Még a hétvégén a heti vízcsere előtt csináltam egy tesztet ami szintén 0lett és véletlen benne hagytam a kémcsőbe a mintát úgy ahogy van és képzeljétek kb 24óra elteltével elszíneződött 10mg/l értékre! Csak néztem. De ettől függetlenül ugyan úgy hibásnak tartom a tesztet mert 5perc alatt kellene eredményt hoznia NEM 24ÓRA.
2014. máj. 26. 08:13
 37/37 Pendulum92 ***** válasza:

Olyan 15 perc amúgy a várakozási idő.


De ha elküldöd akkor 2 teszttel is bevizsgálom.

2014. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!