Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról?

Figyelt kérdés

60 literes,már régóta működik,de most vettem bele erősebb világítást(T5 24 W),és jó sok növényt.

Vélemények?

Ti mit változtatnátok rajta?

10/?

[link]



2014. dec. 29. 14:13
1 2
 11/15 Pendulum92 ***** válasza:
Nem lesz gondod velük, sőt. Én egyre jobban azon a véleményen vagyok, hogy a menő akvakertész gazok helyett inkább a kevesebb, több elvet kéne követni, hogy ne éppen elvegetáló növényeink, hanem sugárzó,burjánzó, de kevésbé igényes fajokat tartsunk.
2014. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Pendulum92 ***** válasza:
Persze az előbbi felvetésem csak a low-tech körülmények között érvényes.
2014. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat,ment mindenkinek a zöld kéz.További véleményeket is elfogadok.
2014. dec. 29. 19:19
 14/15 anonim ***** válasza:

Sokan tesznek fel erre az oldalra kérdéseket különböző problémákkal, alga, hal pusztulás, stb én mindenkit próbálok egy irányba terelni, fény korrigálás, jó növényváltás, dupla belső szűrő eltérő időpontban, külön tisztítva, jó metszhető növények aminél nem jelent problémát egy algás levél stb


Jelenleg ha kellene felhozni pozitív példát egy kezdőnek akkor a te akváriumod lenne az egyik, nálam legalábbis mindenféleképp, sok sikert hozzá.


Végül is azért mert én a te akváriumod akarom nap mint nap megépítetlen az emberkékkel, 10/9.

2014. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm B.Joci a válaszod,nagyon jól esett.

Mindent amit tudok az akvarisztikáról,azt a te,Pendulum92,Platypus,Neolamprologus01 válaszaitól,meg az akvaguru oldalról tanultam meg.

2014. dec. 30. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!