Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Azért büntetnek ha a határon...

Azért büntetnek ha a határon tengervizet hozok át? Azt tudom hogy az előlényekért büntetnek, de a vízért? Esetleg van olyan rák vagy előlény amit be lehet hozni és nem büntethetnek meg érte?

Figyelt kérdés

#akvarisztika #tengerielölenyek
2016. jan. 31. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Tekintsd meg a NAV honlapját
2016. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem büntetnek, tedd bele egy palack ásványvizesbe, a kutyát se érdekli.
2016. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 patterson ***** válasza:
de mennyit akarsz hozni ? és hogy tartod a minőségét ? vízcsere,stb...
2016. febr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnak büntetni, nem is foglalkoznak bele. Sós víz.. amit házilag is eloallíthatsz nem lesz belőle semmi gond. Rákot se vennék észre szerintem, sőt lehet az se érdekelne őket, de szerintem nem élne túl az utat, amúgy a tarisnyarak edesvizben is elel, én abban tartottam.
2016. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tavaly hoztam tarisznyarákokat. Az egyik kimászott, a másik még mindig megvan :) Annak akarnék egy nagyobb akváriumba tengervizet hozni, meg esetleg egy párt is.
2016. febr. 1. 14:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a remeterákok is túlélték az utat, csak sajnos beleraktam valami olyan követ amibe bele voltak száradva a kagylók és sajnos kiengedett belőle, bebüdösödött a víz és csak a tarisznyarákok élték túl :(
2016. febr. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!