Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kevés van az egyik fajta...

Kevés van az egyik fajta garnélámból, másik fajta garnéla pótólhatja a társaságot?

Figyelt kérdés
Két legyezős~sepregető van, és 2 "ghost" átlátszó, asszem snowballnak is hívják,ma pedig jönnek red cherryk, ők vajon pótólják a ghostoknak a társaságot, vagy mindenkèppen vegyek még ghostot, hogy ne legyenek kevesen?

2016. márc. 31. 06:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Najo,bocsi hogy teged zargatlak,lehet nem is latod de...

Azt irtad hogy ami fentebb uszik,en eredetileg zebra daniora vagy hasonlora gondoltam. Az szerinted jo? Nagyon szeretnek bettat is,de az nem lehet a red cherryk miatt:/ amugy jo lenne? Gondolom a redeknek is kicsi a 25literes. (20literesnek hivom,de tobb,lehet 30 is megvan:D)

2016. ápr. 2. 20:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Dániók azok elég fürgék hogy a üveg garnélák ne tegyenek bennük kárt. Nekem vannak dánióim és a sakura garnéláimat (ugyan az mint a red cherry csak pirosabb) nagyon zavarják. De a redeknek jó a 25l es! Nekik nem kicsi. Ja meg a dániók azok ha nincs búvóhely a frissen kikelt garnéláknak akkor megeszik őket.
2016. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szóval ha a 25l esbe teszed a sakurákat akkor a másikba mehetnek a dániók. Szerintem várd meg hogy kikeljenek az üveg garnéla petéi és az utódok legalább a 3cm et elérjék, utána már biztos nem tudják megenni a dániók így vehetsz bele. De nagyon hiperaktívak, nem a legjobb választás garnélák mellé a dánió. De legalább nem vadássza le őket az üveggarnéla.
2016. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!