Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 150 cm-es akváriumot keresek!...

150 cm-es akváriumot keresek! Áruházi link?

Figyelt kérdés
Sziasztok , valaki nem tudná hogy honnan bírok szerezni egy 150cm-es akváriumot? Honnan bírok rendelni? Hosszra a lényegesebb , szélességre elég nekem 30-50cm is. Nekem csak egy szimpla akvárium kell,semmi kiegészítő. 50.000 forint-ig szeretnék vásárolni.Mert nekem csak egy szimpla kell mint írtam. Igen tudom 20 literes akváriumok vannak ennyiért. Csakhogy nekem használtan is tökéletesen megfelel ha NEM repedt és BÍRHATÓSÁGI tesztet végeztek rajta.Ez annyit takar hogy lemérik hogy mennyire vastag az üveg és a méretéhez hasonlítsák.Meg persze az hogy mivel használt , ha megtöltjük ne pattanjon szét.Szivárgás teszt is természetesen kell.Aki tudja hogy honnan lehet rendelni ilyen méretű akváriumot kérem szóljon! Néztem mindenhol de 120.000-tól kezdődik egy KOMPLETT SZETT . Nekem meg csak akváriumra lenne szükségem.Köszönöm ha valaki válaszol!

2016. máj. 15. 18:04
 1/7 anonim válasza:

Szia.


Ez megfelel?

[link]

2016. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: Mit akarsz egy 150 cm-es akváriummal szűrő és egyéb tartozékok nélkül?

Egyébként szerintem jobb, mintha szettet vennél, abban nagyrészt eléggé elméretezett minden.

2016. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szettekbe alulméretezett a technika...
2016. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! <3

Sokat segítettetek!

2016. máj. 16. 10:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy 100cm-es akváriumom berendezéssel! Van szűrőm meg rengeteg más minden.VAN szettem!
2016. máj. 16. 10:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy elméretezett , tapasztaltam :D
2016. máj. 16. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!