Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért tűnnek el úgy halaim...

Miért tűnnek el úgy halaim hogy észre sem veszem?

Figyelt kérdés
Sok halam pusztult el úgy már hogy azt se láttam hogy ott úszkálna a teteme a víz tetején csak egyszerűen eltűnt és soha nem lett meg! most kb a fél akváriumom így tűnt el és már nagyon nagyon unom! Mit tegyek? Minden megfelelő és ilyenkor új halakat szoktam venni, aztán a mostaniak tűnnek majd el! ez így nem jó! mit tegyek?
2010. máj. 9. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy megeszik egymást?

nálam pl az volt:(

2010. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyanya,Nagyapa megeszi őket!
2010. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a nővéremnek is van egy hatalmas akváriuma és egyszer vett egy nagyon szép halat, de egyszercsak sorra kezdett eltűnni a többi hal, mire egyszer szemtanúja volt, ahogy az új hal megette a másikat. egy másik hala meg bennragadt egy ilyen alagútban ami az akváriumban volt és elpusztult, de szerintem inkább az előzőre van több esély. meg kell találni a "gyilkos" halacskát és nem lesz gáz :)
2010. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!