Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor tehetem be a pici...

Mikor tehetem be a pici aranyhalakat a nagyok közé?

Figyelt kérdés
Most egy hónaposak, olyan 1 centisek, esznek, úsznak, kakilnak, szóval hal módjára működnek. Mikorra nőnek meg eléggé, hogy a nagyok közé tehessem őket? Hány centi az ideális? Félek hogy a kis 17 literes akvárium szűkös nekik, a nagyobban biztos jobban éreznék magukat, már alig várom :)
2010. máj. 25. 22:59
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Ha már nem fér bele a nagyok szájába.:D Most erre mit írjak neked, nem tudom mekkorák a nagy halaid.Etesd meg a nagyokat és este egyet tegyél be,másnap kiderül, hogy beteheted e,őket.Az aranyhal mindent megeszik ami befér a száján és könnyen megfoghat,nem fogja üldözni a kishalat, de ha közel úszik hozzá, bekaphatja.
2010. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az aranyhal nem ragadozo, mas halakat nem eszik meg. Amig mikroszkopikus méretuek a kicsik, addig persze igen, de a tieid, mint irod, mar halként mukodnek, usznak, hal formajuk van, tehat ne félj, nem hiszem, hogy bantanak oket, az enyéim leglabbis ilyen méretu kicsiket mar nem esznek meg, még a bumsztlinagy koik sem bantjak oket. A kicsik nalam egyutt usznak a nagyokkal. Ha mégsem kockaztatsz, 2 centitol mar nyugodtan berakhatod oket.
2010. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!