Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshalam, vagyis...

Sziámi harcoshalam, vagyis Bettám lett 2 napja, viszont azt vettem észre hogy első nap még minden rendben volt, egészen estig amikor is az egyik nőstény elkezdte a másikat hajtani. Többi lent véleményt kaphatok?

Figyelt kérdés
Sziámi harcoshalam, vagyis Bettám lett 2 napja, viszont azt vettem észre hogy első nap még minden rendben volt, egészen estig amikor is az egyik nőstény elkezdte a másikat hajtani. Szerintem megcsíphette az úszóját, mert szinte azóta mindig csak a sarokban fekszik. Persze ha a másik megy felé akkor elúszik előle, vagyis inkább elmenekül. Mit tegyek? Pedig amikor választottam őket, akkor is egy akváriumban voltak tartva, úgyhogy nem is tudom most mi a baj. A víz stb biztos hogy jó, mert másiknak semmi baja sincsen, boldogan úszkál minden fele. Szobatársamnak is most lett két Bettája, egy nőstény és egy hím ott nincs semmi gond, esetleg valamelyiket rakjam át oda? Ha igen melyiket?

2018. jan. 11. 20:29
1 2 3
 21/22 patterson ***** válasza:
36%
nem kezelt le senki ! mielőtt akvázni kezdsz,utána kell olvasni mekkorába-mit-mivel-ogyan kell tartani !
2018. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Pár napig még nem szedtem szét őket, és milyen jól tettem!.. egyszerűen imádják egymást, csak össze kellett szokniuk!! :)
2018. márc. 1. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!