Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a halnak?

Mi lehet a baja a halnak?

Figyelt kérdés
Vettem egy 25 literes akváriumot, hogy abba szüljenek a halak. Raktam bele növényeket és Bio-startot is. Másnap beleraktam egy guppit és csak a víz tetején van egy helyben, nem úszkál és kapkodja a levegőt. Levegőztető van benne. Valami baj van az akváriummal vagy csak nagyon stresszel a hal amiért átraktam egy másik akváriumba.A víz 26-27 fokos melegítő is van. ( kisebb, tisztább, kicsit fényesebb, másabb vizű, és egyedüli akváriumba)

2018. jan. 13. 18:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
67%
aha, értem. ez a felelős állattartás
2018. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
60%
azt kívánom neked, életed hátralévőjében kb csak annyit kapj, amennyit te adsz a halaidnak. 1x te is elkopsz
2018. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Ne fordítsátok ki a szavaim egy hal 2-4 évet él, már felnőttként vettem őket. Most van nekik benne búvóhely szaporodnak is. Boldognak tűnnek, állandóan úszkálnak, de van amilyen szeret egy helybe lenni, az is megvan. Jól vannak etetve is 6 nap napi 2x etetés és 1 nap szünet.
2018. jan. 13. 19:52
 14/37 anonim ***** válasza:
59%

Agonizálnak a halaid, bocsánat de ez kimeríti az állatkínzás fogalmát én erre már nem is tudok mit mondani, a negyede férne el és a fele sem társítható egymással.


Utánaolvasni a témának VÁSÁRLÁS ELŐTT és tanulni luxus? Ennyi erővel egy oroszlánt egy farkast két zebrát három mosómedvét kilenc nyulat meg öt sast is egy szobába rakhatnád és mondanád hogy milyen jól elvannak...

2018. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Hát az állatkereskedésbe vettem őket egyszerre. Azt mondták ezek tarthatók ennyien egyszerre egy akváriumban. Azért vettem meg őket és azért kérdezgetek és járok utána, mi ez ha nem tanulás és utána járás egy témának??
2018. jan. 13. 20:05
 16/37 anonim ***** válasza:
72%

tanulni, tanulni,tanulni..mondta........na ki mondta?

csak közben páran kutyául érzik magukat

2018. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
45%

Igen, ezt kellett volna ELŐTTE megtenni, nem amikor már kínlódik egy rakat hal. Nagyon nem vagy tisztában hogy mekkora kínlódás ezeknek a halaknak ez a társítás és elhelyezés ebben a 100 literes akváriumban.

[link]

Keress rá itt egyesével az összes felsorolt haladra és meglátod miről beszélek, különösen nagy tekintetet fordíts az alap akváriumméretre, a halak ajánlott számára és a hőmérséklet igényekre.


Valamint van egy alapszabály, hogy egy halcentire számolj egy liter vizet. Egy öt centis halra öt liter vizet kell számolj. Nézd meg hogy hány centisek a halaid, számold össze hány literben kéne tartanod ennyi halat...

2018. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális és segítőkész válaszokat, mindenféleképpen csökkentem a hal mennyiségét. Akik meg nem tudnak normális tanácsot adni azok meg ne rinyáljanak, hogy milyen rossz a halaknak hanem mondják meg mit kéne csinálni elvégre is azért kérdez az ember, hogy segítsenek neki nem azért, hogy kiosszák.
2018. jan. 13. 20:29
 19/37 anonim ***** válasza:
60%
Már megbocsáss, de a kémiát is így tanulod? Veszel pár port meg folyadékot, aztán ha odalett a fél kezed, utána nézel mit rontottál el???
2018. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Az ember a saját hibáiból tanul, úgy gondolom mert senki nem segítőkész. És ismétlem az akvarisztika boltban akik elvileg értenek hozzá azt mondták, hogy jó.
2018. jan. 13. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!