Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a halnak?

Mi lehet a baja a halnak?

Figyelt kérdés
Vettem egy 25 literes akváriumot, hogy abba szüljenek a halak. Raktam bele növényeket és Bio-startot is. Másnap beleraktam egy guppit és csak a víz tetején van egy helyben, nem úszkál és kapkodja a levegőt. Levegőztető van benne. Valami baj van az akváriummal vagy csak nagyon stresszel a hal amiért átraktam egy másik akváriumba.A víz 26-27 fokos melegítő is van. ( kisebb, tisztább, kicsit fényesebb, másabb vizű, és egyedüli akváriumba)

2018. jan. 13. 18:35
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
De akinek tele van a bugyra az ne jöjjön ide fel akkor.
2018. jan. 14. 07:34
 32/37 anonim ***** válasza:

Én csak mint kereskedő végzettségű (sajnos!! Undorító egy szakma) szólok hozzá a témához:

az eladó szavára ne adj, hiszen neki az a célja, hogy minél több eladása, minél több bevétele legyen. Marhán nem érdekli, hogy tartod a halaid vagy azok összeférnek-e. "Meg akarod venni? Akkor naná hogy tartható egymással ez a cápa meg ez a fóka" kategória az összes idióta eladó.

2018. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ha meg nem fogadod el hogy nem jó amit csinálsz és nem fogadod el a tanácsot akkor meg nem kell idejönni kérdezni mert persze hogy felháborítod az embereket. Segíteni akarnak és neked áll feljebb, mert te aztán nagyon jól tartod az egészet.


Onnantól kezdve hogy kiírod a kérdést bárkinek joga van rá válaszolni akkor is ha neked nem tetszik a válasz.

2018. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Idézek egy klasszikust: "Kéne még hozzá egy csemballó, 2 gumikalapács, egy 8 gigás micro sd kártya, 3 db kovalens kötés, meg egy 2×4 + 2×3 soros szonett.


Mert még nem elég vegyes."

2018. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mi lett??:((( meghalt a hal?
2018. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Túl élte semmi baja boldogan úszkál az aksiban :)
2018. jan. 15. 19:19
 37/37 anonim ***** válasza:
Ja, saválló lett?:DD Akkor jó. Lehet csak meglepődött :D
2018. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!