Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen barátságos díszhalat...

Milyen barátságos díszhalat tudnék venni? (kezdő vagyok az akvarisztikában)

Figyelt kérdés
70 literes az akváriumom, kb. 1 hete van egy aranyhalam egy guppim, és van 2 db neonhalam. Az akváriumomba sok kavicsot tettem. Szeretnék felnevelni pár halat, de azt se tudom, hogy milyen halfajtával kezdjek. Növényem csak olyan van, ami nem igazi. Ha jól olvastam az interneten, akkor a neonhalak azok rajban szeretnek úszni? Vannak még ilyen barátságos díszhalak, mint a guppik?

2018. febr. 6. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
küldök neked képet privbe, h milyeneket tartok, sztem még képen se láttál kis megmondóemberünk :DD
2018. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hangsúlyozom, NE vegyél páncélosokat, amíg nem tisztázott a szűrésed hatékonysága, illetve amíg be nem állt egy minimális stabilitás!!!

A neonokat kibővítheted .


Milyen szűrőd van?

Lehet, hogy egy új szűrőbe beszámítják pár száz ft-tal az aranyhalat.


A neonokat fagyasztott planktonikusokkal etesd. Remélem van a halasboltban fagyasztó. Fagyasztott artemia, cyclops, mysis...

Ilyenek legyenek a kajájuk kb. 80%-a. A maradék 20% tápok.

2018. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel egyébként még csak 16 vagyok..
2018. febr. 6. 18:09
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
A plattyk és a mollyk nagyon barátságosak. Egymásal is.
2018. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*Egymásal=Egymással
2018. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak Molly se való 70 literbe.
2018. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 patterson ***** válasza:
0%
a gúgliba írd be....kezdő akvaristáknak....ott mindenre találsz választ,olvass,tanulj,tanácsokból sok lehet,de mind ,más...amúgy nano,békés halak...diszhal.info...ott válogasd össze
2018. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!